Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

lenovo G560 - imagine "inghetata" la un apel video

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Gothyk

Gothyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 30.05.2007
buna ziua,
probabil nu e cel mai inspirat titlu pentru un topic..
pe scurt,  dupa ce am instalat sistemul de operare (Win 7), am vrut sa fac o proba cu apelul video folosind facebook. celalalt terminal e PC-ul meu, pentru care tocmai am cumparat un webcam microsoft hd 300.
copilul la laptop, eu la pc. incepem. eu la pc vad foarte bine imaginile trimise de la laptop. fara sacadari, clare, sunet ok.
la laptop, copilul anunta ca startul e bun, dar imaginea care vine de la pc "ingheata" .
luate separat, ambele webcam-uri functioneaza ok - le-am incercat pe fiecare. singurul aspect pe care l-am lamurit e ca problema e de la laptop....
problema e noua, n-am mai avut-o inainte, fapt care ma duce cu gandul ca e ceva ce ar fi trebuit sa mai fac si n-am facut...
vreo idee ?

multumesc.

Edited by Gothyk, 14 September 2014 - 14:41.


#2
OG-187

OG-187

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 20.12.2010
Reinstaleaza driverele la web cam ,sau actualizeaza-le.

#3
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Sau poate pc-ul nu e capabil de streaming la un framerate acceptabil.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate