Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Intrebari si sfaturi

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
marlene07

marlene07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 14.01.2007
Buna,

De mult timp urmaresc acest forum insa am preferat sa nu intervin in discutii, care de multe ori mi se pare suprarealiste. Uneori replicile si sfaturile tin de simtul comun (common sense) alteori sunt rautacioase si uneori de-a dreptul distructive.

As vrea sa deschid acest topic pentru persoane care chiar au nevoie de o parere cat de cat avizata in acest domeniu si spera sa gaseasca raspunsuri pe forum. E clar ca sunt multi, si probabil multi dintre ei sunt descurajati de raspunsurile pe care le primesc sau pe care le vad in threaduri.

Cine nu vrea sa isi expuna situatia pe forum imi poate scrie si privat, si promit sa raspund cat de repede pot.

Fac treaba asta pro bono in credinta ca un lucru mic poate face diferente mari la un moment dat. Este modalitatea prin care cred ca pot sa intorc o parte din ceea ce am avut eu sansa sa primesc.

Nu vreau sa intru in polemici teoretice si discutii neproductive.

Toate cele bune!

#2
AntilopaBongo

AntilopaBongo

    Lapin Kulta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,456
  • Înscris: 12.10.2012
Poate ar fi bine sa spui in ce domeniu esti pregatita sa oferi sfaturi.
Ai postat la Psihologie si Psihiatrie, deci la care dintre ele te pricepi?

#3
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 10.04.2006
Ai uitat sa specifici in calitate de ... ce ai deschis acest topic.

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Exista cate un subiect pentru fiecare afectiune in parte ( unele au si cate 2 subiecte ).
Pe aceasta sub-arie, fiecare user are subiectul lui, in mare.
Cand vezi ceva nedrept, apasa butonul raporteaza.
Sfaturile publice sunt mai uzuale deoarece raspund la intrebarile viitorilor useri. Bineinteles, nu te opreste nimeni sa raspunzi la PM-uri.

Acest topic se inchide.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate