Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 

mobila Constanta

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Broscoi

Broscoi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 501
  • Înscris: 02.09.2009
Salut !
Sunt in cautarea unui magazin de mobila in Constanta si as dori o recomandare in acest sens . Buget mediu . Sunt mai degraba conservator in ceea ce priveste preferintele pentru mobila .Nu locuiesc in Constanta  ( inca ) , asa ca vreau sa lucrez cu profesionisti pentru eficienta si rapiditatea executarii lucrarii ( asigurare transport , montaj , consultanta, etc   ).
Multumesc anticipat .

#2
el-dan

el-dan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 06.05.2006
Mi-am facut de doua ori mobila de bucatarie si o canapea la Domus Nuvo ( au sediul in Viile Noi )
Calitate medie dar poti pune baza in data livrarii. Nu au intarziat nici macar o zi niciodata.
Preturile sunt medii.

Peste ei sunt cei de la Kera, Rovere etc.

In acelasi timp m-am fript cu un mester de am ajuns sa imi doresc sa fie calitatea un pic mai scazuta dar livrarea sa fie intr-un timp rezonabil ( sa nu astept cate jumatate de an pentru niste paturi si sifoniere ).

Edited by el-dan, 11 September 2014 - 07:12.


#3
GeorgeTrisina

GeorgeTrisina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,815
  • Înscris: 19.12.2011

 Broscoi, on 11 septembrie 2014 - 00:30, said:

Salut !
Sunt in cautarea unui magazin de mobila in Constanta si as dori o recomandare in acest sens . Buget mediu . Sunt mai degraba conservator in ceea ce priveste preferintele pentru mobila .Nu locuiesc in Constanta  ( inca ) , asa ca vreau sa lucrez cu profesionisti pentru eficienta si rapiditatea executarii lucrarii ( asigurare transport , montaj , consultanta, etc   ).
Multumesc anticipat .
Incearca si la Elvila e vis a vis de Carefour.

#4
Broscoi

Broscoi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 501
  • Înscris: 02.09.2009
Multumesc pentru sugestii .
Ce parere aveti despre cei de la Yuka ? Sunt scumpi ? Nu de alta , dar  se pare ca sunt aproape de mine . Dar Staer , are cineva mobila de la ei ?
Multumesc anticipat .

Edited by Broscoi, 12 September 2014 - 14:20.


#5
el-dan

el-dan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 06.05.2006
Yuka sunt scumpi. In aceeasi gama cu Kera.
Dar au modele frumoase. Daca iti permite bugetul, sunt altceva decat Domus Nuvo, dar si in alta gama de pret.

De Staer nu stiu nimic.

#6
domnulxyz

domnulxyz

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.05.2016
Feriti-va de Domus Nuvo: desi pe site se lauda ca au transport gratuit, pentru transportul unei canapele la etajul 8 angajatii firmei mi-au cerut 80 RON !
In plus, calitatea produselor este una medie.

#7
Bitz

Bitz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 02.12.2005
Toti fac asa , transport gratuit doar pana la usa blocului...

#8
domnulxyz

domnulxyz

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.05.2016

 Bitz, on 12 mai 2016 - 10:39, said:

Toti fac asa , transport gratuit doar pana la usa blocului...

Tin sa va contrazic: Kika transporta mobila pana in apartament, la fel face si Mobexpert ..

#9
Bitz

Bitz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 02.12.2005
E bine de stiut , Lem's , Dedeman vor bani , Real nu au vrut nici contracost :))

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate