Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Vodafone Supernet

- - - - -
  • Please log in to reply
212 replies to this topic

#127
alexandru_83

alexandru_83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 20.11.2010

Quote

Primești până la 5 GB bonus

Ca sa ajung la suma asta trebuie sa primesc/efectuez 5000 de apeluri/luna,ceea ce este cam imposibil(cel putin in cazul meu) :)

La bine de stiu mai apare asta:

Quote

Valoarea minimă pentru acordarea bonusului este 10 MB, în cazul în care ai acumulat mai puțin de 10 MB, bonusul nu se acordă; valoarea maximă a bonusului este 2,5 GB


#128
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,513
  • Înscris: 20.10.2006
Bonusul se acorda de 2 ori pe luna, deci in total 5 Gb. Si nu trebuie 5000 de apeluri, doar 2500 ca se aplica treaba cu dublu-net, daca inviti pe cineva.

#129
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Salut, optzeci!

In momentul de fata, reteaua 4G a Vodafone Romania a fost extinsa astfel incat sa ofere viteze de internet de pana la 150Mbps. In viitorul apropiat, imbunatatirile aduse in mod continuu retelei 4G vor oferi viteze de pana la 300Mbps, moment in care vor fi introduse in portofoliu si terminale care suporta aceste viteze.

Multumesc!

#130
sind

sind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,105
  • Înscris: 28.03.2007
@Vodafone - atunci mi se pare ca v-ati cam aruncat in conferinta de presa cu 300Mbps
Nu este corect fata de clienti sa iesiti in fata cu o campanie de genul asta si de fapt sa fie o steluta undeva in informarile voastre interne cum ca "va veni si 300"
dar cine sunt eu sa comentez - un simplu client Vodafone ...

#131
_HardCore_78

_HardCore_78

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 360
  • Înscris: 27.07.2014
Astia`s Vodafone zic ca ofera servicii premium dar in realitate serviciile lor sunt limitate de tehnologie.

#132
pro-m-t-u

pro-m-t-u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 19.01.2004

View Postsind, on 10 septembrie 2014 - 12:42, said:

@Vodafone - atunci mi se pare ca v-ati cam aruncat in conferinta de presa cu 300Mbps
Nu este corect fata de clienti sa iesiti in fata cu o campanie de genul asta si de fapt sa fie o steluta undeva in informarile voastre interne cum ca "va veni si 300"
dar cine sunt eu sa comentez - un simplu client Vodafone ...
Poti atinge viteza maxima de 300 Mbps cu ajutorul unui modem dual-channel care poate face transfer de date in acelasi timp si pe banda de 1800 MHz cat si de pe banda de 2100 MHz.
Vodafone comercializeaza routerele Vodafone B2000 si Vodafone B3000 produse de catre Huawei.

43,2 Mbps se pot atinge la fel cu un modem dual-channel care se conecteaza la reteaua 3G de pe 900 MHz respectiv cea de 2100 MHz.

Mai multe detalii despre ofertele lansate odata cu campania de promovare Supernet, cat si detalii despre internetul fix nelimitat oferit la 6 euro de catre Vodafone puteti citi in acest articol:

https://www.stefanbl...t-vodafone.html

#133
thekat

thekat

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,608
  • Înscris: 13.03.2005
Cu singura problema ca Vodafone nu foloseste 2100MHz pentru 4G :) Totul e facut doar pe 1800

#134
glider

glider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 10.07.2014
mai este disponibila oferta cu primele 4 luni fara limita la trafic abonamente noi sau nu ?

#135
mihai_buc

mihai_buc

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 398
  • Înscris: 25.07.2009

View Postalexandru_83, on 10 septembrie 2014 - 10:34, said:

Ca sa ajung la suma asta trebuie sa primesc/efectuez 5000 de apeluri/luna,ceea ce este cam imposibil(cel putin in cazul meu) Posted Image

La bine de stiu mai apare asta:

trebuie 2 cartele, 2 tel si 2 aplicatii gratuite de Android - AutoAnswer free instalat pe un tel + Call Timer pe celalalt si daca il lasi 2 nopti la sunat in silent mode gata cele 2500 de apeluri (se dubleaza daca inviti pe cineva - aka celalalt tel - deci nu ai nevoie de 5000).

Spor la navigat!

#136
alexandru_83

alexandru_83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 20.11.2010
Mi se pare mie sau reclama asta e penala?Mai ales pe la sfarsit cand incepe mosul cu "da-mi telefonul,da-mi telefonul"...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/L4-dsAQMff4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#137
mihai_buc

mihai_buc

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 398
  • Înscris: 25.07.2009
penala rau si culorile au semnificatia lor Posted Image

#138
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009

View Postpro-m-t-u, on 10 septembrie 2014 - 16:54, said:

43,2 Mbps se pot atinge la fel cu un modem dual-channel care se conecteaza la reteaua 3G de pe 900 MHz respectiv cea de 2100 MHz.

Gresit, in orasele unde exista 43,2 Mbps e doar 2100Mhz la cei 3 operatori.

#139
glider

glider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 10.07.2014

View Postalexandru_83, on 10 septembrie 2014 - 19:40, said:

Mi se pare mie sau reclama asta e penala?Mai ales pe la sfarsit cand incepe mosul cu "da-mi telefonul,da-mi telefonul"...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/L4-dsAQMff4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
mda..la Brasov...unde 4G de la Voda nu prea vezi real peste tot

#140
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,513
  • Înscris: 20.10.2006

View Postmihai_buc, on 10 septembrie 2014 - 19:34, said:

trebuie 2 cartele, 2 tel si 2 aplicatii gratuite de Android - AutoAnswer free instalat pe un tel + Call Timer pe celalalt si daca il lasi 2 nopti la sunat in silent mode gata cele 2500 de apeluri (se dubleaza daca inviti pe cineva - aka celalalt tel - deci nu ai nevoie de 5000).

Spor la navigat!
Call timer exista si pe iOS ?

#141
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,128
  • Înscris: 16.10.2006
Majoritatea reclamelor Vodafone sunt niste porcarii, as fi curios sa stiu ce agentie de creatie publicitara le face clipurile. Noroc cu peisajele de la Brasov, mai salveaza putin din senzatia de prostie publicitara.... :D

#142
glider

glider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 10.07.2014

View Postbrasoveanul, on 10 septembrie 2014 - 20:30, said:

Majoritatea reclamelor Vodafone sunt niste porcarii, as fi curios sa stiu ce agentie de creatie publicitara le face clipurile. Noroc cu peisajele de la Brasov, mai salveaza putin din senzatia de prostie publicitara.... :D
Mcann parca...

#143
mircea_aq

mircea_aq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 09.07.2008
Nici mie nu mi se pare prea inspirat spot-ul. Pe vremuri le iesea mai bine si la bani mai putini :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/smLng4wQrFk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#144
glider

glider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 10.07.2014
Daca tot e Supernet la Superviteza si "super" inbunatatire retea faceti bine si modificati si site-ul mobil cu noua oferta ca induceti din nou clientii in eroare...sau varianta mobila a site-ului nu mai conteaza?
Marketing: buna dimineata!

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate