Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Nu mai apar iconitele pe desktop-proces regsvr.exe 100%

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
atlet1305

atlet1305

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 22.09.2006
Ma suna un amic(care m-a rugat sa-l ajut) si-mi spune ca dupa Instalare driver imprimanta Epson si Avast free(w7-32)..dupa restart nu mai apare nicio iconita pe desktop..si nu poate da click dreapta pe ecran..in task manager apare acest proces regsvr.exe..ce tine cpu la 100%.Mai mult ca sigur cardul cu poze care l-a bagat in PC era virusat.Cum poate scapa de acest virus sau ce-o fi  in ideea ca nu poate accesa DVD-ul sau vreun stick(pe care sa puna vreun antivirus)...iar  in save mode face la fel!Ma gandesc la folosirea unui live cd...insa care e antidotul(daca are) pentru a nu reinstala win7.ms!

Edited by atlet1305, 03 September 2014 - 09:03.


#2
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Bitdefender Rescue CD, Kaspersky Rescue Disk, si altele...
I le scrii tu pe CD/stick USB si boot-eaza de pe ele. PC-ul sa fie conectat la internet pentru a putea face update.

Daca nu rezolvi nimic cu cele de mai sus, vezi alte variante pe Google.

Edited by Lesbianu, 03 September 2014 - 09:16.


#3
atlet1305

atlet1305

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 22.09.2006

View PostLesbianu, on 03 septembrie 2014 - 09:15, said:

Am facut un CD cu Bitdefender si l-am rulat...fara update insa, deoarece n-aveam net.Dupa o ora mi-a depistat virusii cu pricina..si i-a sters...desktop-ul n-am putut sa-l mai aduc inapoi..motiv pentru care am reinstalat windowsul.ms!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate