Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Probleme router Linksys EA3500

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alexdambian

alexdambian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.09.2014
Buna ziua! Detin un router Cisco LinkSys EA3500; Firmare Version: 1.1.39.145204 (ultima versiune). Am provider de la RDS-RCS, configurarea este facuta bine.
Am urmatoarea problema, netul pe PC merge bine. Dar cand conectez un divece wireless, in cazul meu (iPhone 5s si iPad Air) se pierde conexiunea si se reconecteaza iara, dar dureaza aprox. 2-3 min.
Routerul il am de foarte putine timp, am avut un Cisco LinkSys WRT120N, pe care nu aveam aceasta problema. Problema o am de cand am schimbat router-ul.

#2
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008
treci pe firmware alternativ gen tomato/tomatousb, ddwrt, gargoyle, openwrt. etc...

#3
alexdambian

alexdambian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.09.2014

 carmenclara1, on 01 septembrie 2014 - 09:37, said:

treci pe firmware alternativ gen tomato/tomatousb, ddwrt, gargoyle, openwrt. etc...
Salut! Imi poti explica cum fac asta ?!

#4
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008
my bad. acuma am vazut ca are cpu marvell. asa ca nu exista suport third party. incearca sa ei legatura cu suportul belkin.poate te pot ei ajuta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate