Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

lenovo g570 problema tastatura

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
claudiuk3

claudiuk3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.07.2014
am un lenovo g570 si de curand nu-mi mai merg tastele: g h / esc 7 de la numlock si apostrof

uitati o imagine aici:.....am curatat tastele si nimic sa fie defect fizic si daca da cat mar costa sa rezolv problema[ https://i.imgur.com/I9ox7eq.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,963
  • Înscris: 01.12.2001
125 lei tastatura. O montezi tu daca te pricepi.

#3
liviu_anc

liviu_anc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 31.10.2013
sau cumperi una second din dezmembrari si o testezi pe laptop si la mine e problema cu ea nu imi mere

#4
Ageamiu

Ageamiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 05.10.2003
Aș zice să-i dai cu puțin spray pentru contacte sub fiecare din cele cu probleme. N-are ce strica; nu merg, iei una nouă, cum s-a sugerat mai sus. Dacă vei ajunge să-l deschizi, mai e o idee bătrânească de făcut: scoți panglica de contacte și o repui. Se mai oxidează câte un contact. Operația merită făcută înainte de a comanda o claviatură (dacă o iei de pe net). Eu am un G50-70 și clapele parcă sunt de hârtie. Stau mai mult pe acasă cu el și am keyboard și mouse separate. Dacă, însă, te deplasezi mult...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate