Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Prieteni cu beneficii

- - - - -
  • Please log in to reply
262 replies to this topic

#1
anna_marria

anna_marria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 25.08.2014
Buna,

E vorba despre un baiat, noi ne stim cam de doi ani, povestea e mai lunga, nu prea ne intelegem noi....s-a intamplat sa facem sex acum cateva luni, dupa aia ne-am certat, bine, nici nu inteleg de ce ca doar amandoi suntem de acord ca e doar o aventura, inca imi spune ca: sa stii ca asta e doar o aventura, sa nu stai sa ma suni, si i-am spus: da, normal.. si nu l-am sunat, dupa aia incepea el sa sune, dar asa aiurea ca prima data suna cu ascuns, doar m-am prins ca e el.. chiar nu ma intelegeam deloc cu el, nici sex, nici sa ne intalnim, numai asa sa ma agite aiurea si sa ma enerveze si daca am vazut ca nu ma inteleg deloc cu el, si se comporta ca un bou, am iesit in oras cu alt baiat, asta dupa 2 sapt, el dupa aia a inceput sa faca pe gelosul, bine, dupa ce m-a ignorat o bucata buna, din senin a intrat pe mine, pe net, si ma intreba de baiatul ala si i-am zis ca am iesit doar ca amici, el intreba daca m am culcat cu el, sa fiu sincera, ca sa nu ma feresc de el doar nu suntem impreuna, si chiar am fost sincera, i-am zis ca nu m-am culcat cu el, si el ca nu ma crede, ca el stie tot si sa las vrajeala, dar ce sa stie? ca doar nu s-a intamplat nimic.. si ca pe el nici nu il intereseaza de fapt, in fine...dupa aia a mai intrat ca voia sa ne intalnim si am zis ca nu cred ca ma mai intalnesc cu el ca e nesimtit si nu stie sa se comporte (si chiar se comporta ca un taran, nu mai stau sa scriu acum ce a facut ca poate mai plictisesc, dar pana si un amant ar trebui sa se comporte civilizat) si a zis ca bine, cum vreau, apoi dupa ceva timp, m a mai sunat ca voia sa ne intalnim, am zis ca nu stiu ca el se comporta urat, si el mi a zis ca asta a fost in trecut ca de acum nu se mai comporta asa ca s-a schimbat, iar ma intreba dc nu recunosc ca m-am culcat cu ala, si i am zis doar ca nu am nicio treaba cu baiatu ala, ca daca era asa ii ziceam, dc sa ma ascund? eu cand fac ceva imi asum, nu mint..si ne-am intalnit pana la urma, asa, dupa ce am facut-o ma intreba care e treaba cu ala, am zis ca ca nici una ca am iesit ca amici, si am zis ca doar am mesaje de el ca se vede ca suntem doar amici, ca daca vrea ii dau sa vada, si a citit mesajele, a vazut ca suntem doar amici si ca nu avem nici o treaba, bine, intr-adevar s-a comportat frumos si inainte si dupa, nu ca atunci, insa nu stiu ce sa fac eu de acum inainte, nici nu mai vreau acum sa ne int doar pt sex la cat m a enervat, nu inteleg dc se comporta ca un copil..si asa nu vorbim iar...strica el totul, eu ce sa fac de acum, mi-as face o relatie cu cineva ca nu as putea sa stau sa l astept pe el cu copilariile lui, dar ar trebui sa discut cu el inainte? cand ieseam cu altul se enerva, dar nici nu mi zice sa avem ceva, deci nu are dreptul.

#2
tybanu

tybanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,586
  • Înscris: 15.01.2007
[ http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/001/144/titsorgtfo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Sa moara Gibilan de nu ma ustura ochii...Posted Image

#4
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007
Ii zici ca ai gasit pe unul mai dotat si ca nu te mai intereseaza sexul ocazional, daca vrea sa vina cu inelul bine, daca nu, asta e, data viitoare sa se duca la gara de nord.

#5
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010

 anna_marria, on 25 august 2014 - 14:23, said:

Buna,

E vorba despre un baiat, noi ne stim cam de doi ani, povestea e mai lunga, nu prea ne intelegem noi....s-a intamplat sa facem sex acum cateva luni, dupa aia ne-am certat, bine, nici nu inteleg de ce ca doar amandoi suntem de acord ca e doar o aventura, inca imi spune ca: sa stii ca asta e doar o aventura, sa nu stai sa ma suni, si i-am spus: da, normal.. si nu l-am sunat, dupa aia incepea el sa sune, dar asa aiurea ca prima data suna cu ascuns, doar m-am prins ca e el.. chiar nu ma intelegeam deloc cu el, nici sex, nici sa ne intalnim, numai asa sa ma agite aiurea si sa ma enerveze si daca am vazut ca nu ma inteleg deloc cu el, si se comporta ca un bou, am iesit in oras cu alt baiat, asta dupa 2 sapt, el dupa aia a inceput sa faca pe gelosul, bine, dupa ce m-a ignorat o bucata buna, din senin a intrat pe mine, pe net, si ma intreba de baiatul ala si i-am zis ca am iesit doar ca amici, el intreba daca m am culcat cu el, sa fiu sincera, ca sa nu ma feresc de el doar nu suntem impreuna, si chiar am fost sincera, i-am zis ca nu m-am culcat cu el, si el ca nu ma crede, ca el stie tot si sa las vrajeala, dar ce sa stie? ca doar nu s-a intamplat nimic.. si ca pe el nici nu il intereseaza de fapt, in fine...dupa aia a mai intrat ca voia sa ne intalnim si am zis ca nu cred ca ma mai intalnesc cu el ca e nesimtit si nu stie sa se comporte (si chiar se comporta ca un taran, nu mai stau sa scriu acum ce a facut ca poate mai plictisesc, dar pana si un amant ar trebui sa se comporte civilizat) si a zis ca bine, cum vreau, apoi dupa ceva timp, m a mai sunat ca voia sa ne intalnim, am zis ca nu stiu ca el se comporta urat, si el mi a zis ca asta a fost in trecut ca de acum nu se mai comporta asa ca s-a schimbat, iar ma intreba dc nu recunosc ca m-am culcat cu ala, si i am zis doar ca nu am nicio treaba cu baiatu ala, ca daca era asa ii ziceam, dc sa ma ascund? eu cand fac ceva imi asum, nu mint..si ne-am intalnit pana la urma, asa, dupa ce am facut-o ma intreba care e treaba cu ala, am zis ca ca nici una ca am iesit ca amici, si am zis ca doar am mesaje de el ca se vede ca suntem doar amici, ca daca vrea ii dau sa vada, si a citit mesajele, a vazut ca suntem doar amici si ca nu avem nici o treaba, bine, intr-adevar s-a comportat frumos si inainte si dupa, nu ca atunci, insa nu stiu ce sa fac eu de acum inainte, nici nu mai vreau acum sa ne int doar pt sex la cat m a enervat, nu inteleg dc se comporta ca un copil..si asa nu vorbim iar...strica el totul, eu ce sa fac de acum, mi-as face o relatie cu cineva ca nu as putea sa stau sa l astept pe el cu copilariile lui, dar ar trebui sa discut cu el inainte? cand ieseam cu altul se enerva, dar nici nu mi zice sa avem ceva, deci nu are dreptul.

Normal.

#6
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

 anna_marria, on 25 august 2014 - 14:23, said:

...
Din ce am citit reiese ca individul in discutie e cam posesiv.
Eu ti-as recomanda sa stai departe de el, fiindca sunt pline stirile de la ora 17.00 de oameni ca el.
Daca ai decide sa ramai cu el si eventual sa duceti relatia mai departe nu cred ca nu va ajunge sa te bata si pentru simplul motiv ca esti amabila cu vanzatorul ce-ti cantareste fructele in Kaufland sau angajatul de la benzinarie cand alimentezi masina.

Daca tot ce ai povestit e adevarat nu m-as mira ca respectivul sa sufere si de vreo boala psihica (schizofrenie sau altceva).

P.S.: sper sa reusesti sa gasesti pe cineva cine intr-adevar te merita.

Edited by Hider141, 25 August 2014 - 14:42.


#7
Lupu24

Lupu24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 08.10.2010
prietenul ala e un bou... si nu intelege conceptul "friend with benefits"... probabil s-a atasat de tine...(de obicei este exact invers...)
cand ai un "friend with benefits" nu vorbesti la telefon cu el... nu il intrebi ce a facut.. chestii destea... din viata personala...
trebuie doar sa stabilesti unde si cand va  futeti...

si crede-ma am experiente de genu... (am avut doua .. in acelasi timp.. si le-am dus mai mult de jumatate de an...)
secretul e sa nu va implicati emotional...

eu zic sa cauti altu..

Edited by Lupu24, 25 August 2014 - 14:47.


#8
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
^Cand stabilesti doar locul unde si cand va futeti nu se numeste "friends with benefits" ci prostitutie.

Edited by eStev, 25 August 2014 - 14:46.


#9
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Un trolău cu 1 post aruncă o piatra si 16 ...

#10
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,484
  • Înscris: 03.04.2013
O replica celebra intr-un film celebru: if you want to shoot, shoot, don't talk.

Tu ce vrei acuma, sa iti dam dreptate si sa-ti plingem pe umar? Daca nu te intereseaza flit si gata. Daca te complaci in tinguiri pe sp prelungesti agonia. Si le mai si dai si apa la moara la banditi. Macar pune nr aici, sa se vada ce pierde prostu'.

#11
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013
Tu ești cumva aia largă în cur?

#12
Lupu24

Lupu24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 08.10.2010

 eStev, on 25 august 2014 - 14:46, said:

^Cand stabilesti doar locul unde si cand va futeti nu se numeste "friends with benefits" ci prostitutie.
nu ai idee despre ce vorbesti...

#13
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

 eStev, on 25 august 2014 - 14:46, said:

^Cand stabilesti doar locul unde si cand va futeti nu se numeste "friends with benefits" ci prostitutie.
pe gratis

#14
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,615
  • Înscris: 25.11.2007
Lipsa de sex dauneaza grav tastaturii.

#15
anna_marria

anna_marria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 25.08.2014

 Lupu24, on 25 august 2014 - 14:44, said:

prietenul ala e un bou... si nu intelege conceptul "friend with benefits"... probabil s-a atasat de tine...(de obicei este exact invers...)
cand ai un "friend with benefits" nu vorbesti la telefon cu el... nu il intrebi ce a facut.. chestii destea... din viata personala...
trebuie doar sa stabilesti unde si cand va  futeti...

si crede-ma am experiente de genu... (am avut doua .. in acelasi timp.. si le-am dus mai mult de jumatate de an...)
secretul e sa nu va implicati emotional...

eu zic sa cauti altu..

nah...el mai tare s-a enervat ca ala care m-a chemat in oras e prieten cu el, si i-a povestit de noi...da daca ala ma chema sa iesim, am iesit ca amici, doar de doua ori, nu inseamna ca m-am culcat cu el
oricum, iar nu vorbim de mai bine de o luna, asa si atunci...asta tot tine din primavara..nici sex nici relatie:)) numai asa de aiurea

Edited by anna_marria, 25 August 2014 - 14:57.


#16
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,484
  • Înscris: 03.04.2013
Johny loves Jenny but Jenny loves Joe....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YmxY_AY-u5E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by viotl, 25 August 2014 - 15:00.


#17
Lupu24

Lupu24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 08.10.2010

 anna_marria, on 25 august 2014 - 14:54, said:

nah...el mai tare s-a enervat ca ala care m-a chemat in oras e prieten cu el, si i-a povestit de noi...da daca ala ma chema sa iesim, am iesit ca amici, doar de doua ori, nu inseamna ca m-am culcat cu el
lasa ca asa merita..acum prietenul ala al lui crede ca are si el o sansa...
si in + daca a povestit la mai multa lume... toti or sa creada ca esti curva....
deasta e bine ca relatiile de genu sa fie pastrate in secret...

cati ani ai??

Edited by Lupu24, 25 August 2014 - 14:59.


#18
anna_marria

anna_marria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 25.08.2014

 Lupu24, on 25 august 2014 - 14:58, said:

lasa ca asa merita..acum prietenul ala al lui crede ca are si el o sansa...
si in + daca a povestit la mai multa lume... toti or sa creada ca esti curva....
deasta e bine ca relatiile de genu sa fie pastrate in secret...

cati ani ai??

exact, e un bou, ca zice la toti...eu 25

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate