Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Samsung Galaxy Young 2

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,975
  • Înscris: 18.09.2008
http://www.gsmarena....oung_2-6480.php

La Orange fara semnarea unui contract e vreo 330 de lei. Ideea e ca nu cred ca gasesti un smartphone cu 4.4 la pretul asta nou cu garantie si factura.

                  [ http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-young-2-sm-g130.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Va concura probabil la greu cu lumia 530 pe piata low end-urilor de marca.  Sper totusi ca acest Galaxy Young sa fie o idee mai utilizabil decat cel anterior, am avut experienta cu un model (Dar nu pot baga mana in foc ca de vina este telefonul sau acel aparat pe care am umblat) cam traumatizanta.

#3
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,295
  • Înscris: 13.01.2011
512 mega ram ?

Nu aș mai cumpăra așa ceva.

#4
Seb

Seb

    Suveran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,077
  • Înscris: 22.05.2005
Samsung S6310 (se gaseste la acelasi pret si are tot 320x480) are 768MB RAM.

#5
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,975
  • Înscris: 18.09.2008
Da, dar are un Android foarte vechi. Asta e pe o platforma mai noua.

#6
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Mda, 512 pe android primeste mereu review-uri proaste... Dar la 330 de lei nu pupi altceva pe un telefon nou, bine excludem pufufoanele allview, utok samd (desi nici astea nu cred ca vin cu 1 GB).

#7
Uniculvly

Uniculvly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.12.2014
Buna ziua,
Am o problema cu mesajele pe care le primesc. Acestea intra direct pe SIM, si nu direct in chatul normal de mesaje cu persoana respectiva. Mai mult, nici nu ma notifica atunci cand primesc mesaj. Am incercat sa caut in setari, dar nu am reusit sa rezolv problema. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc !!!

#8
Tic1

Tic1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 06.03.2005
Am acest telefon de citeva zile. Este ok pentru nevoile mele de telefonie. Insa, dupa ce a fost butonat de fiul meu, m-am trezit ca de fiecare data cind vreau sa sun un numar din agenda sau format direct din taste, dupa lansarea comenzii de conectare i-mi apare pe ecran un lacat si spune sa deblochez pin apasarea repetata de 2 ori. Daca nu apas, suna dar nu sint auzit de corespondent. Oricit am cautat prin setari nu am gasit de unde a fost activata minunea asta. Poate cineva a mai intilnit asa ceva si are un raspuns. E enervant rau ca la fiecare apel sa "ciocanesc" ecranul de doua ori. Multumesc de eventualul ajutor.

#9
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,125
  • Înscris: 27.03.2007
Aveti idee cum se poate decoda un Samsung Galaxy Young 2 codat pe Orange? Se poate face acasa cu anumite utilitare? Multumesc!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate