Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

google drive nu actualizeaza fisierele

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
andreyys10

andreyys10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 02.01.2014
buna. azi dimineata am facut update la ultima versiune de google drive din play store. apoi cand il deschid nu se actualizeaza fisierele si nu mai pot sa ii dau refresh tragand degetul de sus in jos. pur si simplu se misca o bara albastra sus dar nu se incarca nimic, nu apar fisiere noi.
de ex. intru de pe pc pe drive, urc un fisier si apoi intru de pe telefon si vreau sa il descarc, dar nu il gasesc in folderul in care l-am pus pe pc. este eroare de update sau e de la serverul lor? pana acum mergea foarte bine...

am un orange hiro, stock rom 4.2.2

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
cauta pe net versiunea mai veche si vezi daca mai face figuri

#3
andreyys10

andreyys10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 02.01.2014
am cautat si am pus chiar accea cu care a venit telefonul (1.2.461.14), dar cand dau swipe to refresh, se incarca la infint..adica nu se mai opreste din incarcat.
am net-ul prin wifi si pe semnal am observat ca nu apar sagetile alea mici albe cand dau refresh deci ma gandesc ca nu face legatura cu serverul lor?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate