Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

Elena Udrea - Președinte

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1415 replies to this topic

#1
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,615
  • Înscris: 25.11.2007
Invitat la postul B1 Tv, președintele Traian Basescu a afirmat că o va susține pe Elena Udrea la alegerile prezidențiale, argumentând că prezidențiabilul PMP a fost un ministru bun, a avut peste 6000 de proiecte la nivel național, dar și că este o persoană hotărâtă, care rezistă la atacuri. Șeful statului a lansat și un atac la adresa premierului Ponta, despre care a spus că a adus din nou țara în recesiune, catalogând mandatul său drept un eșec. ”Azi am discutat circa 3 ore cu conducerea PMP, am vrut să-i văd pe programe, pe proiecte, mi-au părut o echipă tânără, entuziastă, optimistă. În discuția cu ei am înțeles că sunt foarte optimiști în ce privește rezultatul candidatului”, a menționat președintele.

Sursa

Nu-i o surpriza, nu sunt șanse multe, dar mi-aș dori o blonda isteață, cu inițiativă si incisivă ca președinte.

Voi ?

Edited by jumborom, 20 August 2014 - 21:16.


#2
RWreless

RWreless

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 24.07.2014

View Postjumborom, on 20 august 2014 - 21:14, said:

Invitat la postul B1 Tv, președintele Traian Basescu a afirmat că o va susține pe Elena Udrea la alegerile prezidențiale, argumentând că prezidențiabilul PMP a fost un ministru bun, a avut peste 6000 de proiecte la nivel național, dar și că este o persoană hotărâtă, care rezistă la atacuri. Șeful statului a lansat și un atac la adresa premierului Ponta, despre care a spus că a adus din nou țara în recesiune, catalogând mandatul său drept un eșec. ”Azi am discutat circa 3 ore cu conducerea PMP, am vrut să-i văd pe programe, pe proiecte, mi-au părut o echipă tânără, entuziastă, optimistă. În discuția cu ei am înțeles că sunt foarte optimiști în ce privește rezultatul candidatului”, a menționat președintele.

Sursa

Nu-i o surpriza, dar mi-as dori o blonda isteata, cu initiativa si incisiva ca presedinte.

Voi ?

Tu vb serios?? Posted Image

#3
Jericho77

Jericho77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 10.05.2014

View Postjumborom, on 20 august 2014 - 21:14, said:

Nu-i o surpriza, nu sunt șanse multe, dar mi-aș dori o blonda isteață, cu inițiativă si incisivă ca președinte.


Si noi.

De cine este vorba? Ca de Udrea , in niciun caz

#4
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Pica din primul tur si picata ramane.
Mai trebuie o panarama la conducerea tarii, ca pana acum le-am avut pe toate.

#5
zardato

zardato

    Coruptii la puscarie!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,634
  • Înscris: 01.12.2013
Daca as fi moderator, chit ca nu-mi place de nicio culoare Udrea, as da la avertismente cu duiumul pentru fiecare mesaj sexist/macho cu referinta la fizic. Mi-e greata de astfel de comportamente si gasesc ca sunt prea numeroase chiar si aici in poiana.

Legat de subiect: ma depaseste sustinerea asta oarba a lui Base pentru Udrea. Dovada ca este un politician incompetent e ca desi stie ca are o imagine catastrofica, Udrea se lanseaza, intr-o maniera conflictuala pe deasupra, intr-o competitie pe care stie ca nu o poate castiga. Daca mi-as permite sa-i dau un sfat, tinand cont ca este inca tanara, daca chiar vrea sa joace pe marea scena a politicii, ar fi ca timp de cativa ani sa-si prelucreze imaginea, sa si-o amelioreze, abia apoi sa se lanseze in mari competitii electorale.

#6
Texe

Texe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 09.02.2008

View Postjumborom, on 20 august 2014 - 21:14, said:

Nu-i o surpriza, nu sunt șanse multe, dar mi-aș dori o blonda isteață, cu inițiativă si incisivă ca președinte.
Voi ?

Eu nu stiu exact ce mi-as dori... oricum nu prea m-ar mai surprinde mare lucru.

Imi amintesc, in schimb, un citat din Petre Tutea  : "Un tampit mai mare decat mine nu exista. Sa faci treispezece ani de temnita pentru un popor de idioti. De asta numai eu am fost in stare".

#7
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013
I-a luat mințile femeia asta. Electoratul băsist se va împărți în cel puțin două părți, cu udrea sau cu macovei. Și ambele cad în primul tur.

#8
Sidorin

Sidorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,484
  • Înscris: 12.07.2010
Ăsta-i primul pas!Băsescu e prea viclean să nu coacă ceva ce acum noi nu realizăm!Acum a început să spună că are nepoţi care îi vor ocupa timpul,că lasă pe alţii,că vremea lui a trecut,că nu doreşte să fie prim ministru deşi ar fi fost cel mai bun - vorbe pentru populime!Politica dâmboviţeană e plină de ipocrizie şi blaturi!Vom trăi şi vom vedea...

#9
mariuss24

mariuss24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 28.07.2010

View Postjumborom, on 20 august 2014 - 21:14, said:

Nu-i o surpriza, nu sunt șanse multe, dar mi-aș dori o blonda isteață, cu inițiativă si incisivă ca președinte.
Toata lumea vrea o blonda isteata,dar nu cred ca ai gasit-o inca!Posted Image

#10
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Clar, ia 0,000000........

#11
Kyth

Kyth

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 22.05.2013

Quote

Nu-i o surpriza, nu sunt șanse multe, dar mi-aș dori o blonda isteață, cu inițiativă si incisivă ca președinte.
Presupun ca la ea te referi.Posted Image

[ http://media.joe.ie/wp-content/uploads/2013/12/Kate-upton-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#12
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Udrea nu e blonda e doar vopsita blond, cu alte cuvinte nu e ceea ce pare.

#13
Jericho77

Jericho77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 10.05.2014
Hahaha da corect

Nutica este bruneta de fapt

View Postmariuss24, on 20 august 2014 - 21:28, said:

Toata lumea vrea o blonda isteata,dar nu cred ca ai gasit-o inca!Posted Image

Eu ma multumesc si cu blondele mai putin istete ba chiar le prefer :D

#14
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Acesta este un pamflet și trebuie tratat ca atare.

#15
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,615
  • Înscris: 25.11.2007
Cu sustinerea lui Base pentru Udrea vom avea o toamna cu adevarat interesanta.

Dintre toti contracandidatii lui Ponta, Udrea este cea mai directa, restul par sa doarme in post.

#16
Kyth

Kyth

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 22.05.2013
E foarte interesant cati candidati la prezidentiale propune dreapta unita. Posted Image

Bietii basei presupun ca au deja l'embarras du choix, cum ar zice neamtu'.

Dar, in fine, a iesit azi liderul spiritual al sectei lor si le-a aratat calea spre Nirvana. Posted Image

#17
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Asta asteptam, acum stiu cu cine o sa votez!

#18
Jericho77

Jericho77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 10.05.2014
Base cred ca moare de ciuda ca n-are pe cine sa sustina.

Toti ai lui parca sunt de pe alta planeta, n-ar avea sanse nici la functia suprema in asociatiile de proprietari.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate