Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

Vagin devenit brusc stramt dupa orgasm clitoridian?!

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013
Salut.
Am o noua prietena(amandoi avem 21 de ani) si cred ca avem o problema...Mai degraba ea.Am ajuns si noi,in cele din urma, la urmatorul pas.Ok,deci,la inceput o patrund fara probleme,preludiul nu dureaza foarte mult,nu simt cine stie ce rezistenta la penetrare(cu toate ca ea a declarat sus si tare ca e virgina,pe naiba!asa zic toate),insa ea imi zice ca nu se simte indeajuns de umeda si am zis sa fac ceva in privinta asta,asa ca am trecut la stimulare manuala si i-am provocat un orgasm clitoridian(poate suna hilar,dar imi placea sa stau sa privesc dupa cum ii pompa pasarica).Bun.Totul frumos si bine pana aici.Dupa,am zis sa reluam penetrarea,insa surpriza!Imi era aproape imposibil sa o penetrez,parca i s-ar fi stramtorat vaginul dupa orgasmul provocat si n-am mai putut continua.Si eu care credeam ca asta o va ajuta sa se mai destinda.Asta nu inteleg,adica la inceput am putut sa intru in ea,insa dupa orgasm ,nu?!WTF?Poate sufera cumva de vaginism,poate i s-au contractat peretii vaginului in asa fel dupa orgasmul clitoridian,incat au facut imposibila penetrarea.Am cautat eu ceva pe net,dar nu am gasit mare lucru si de asta va intreb pe voi daca ati mai intalnit asa ceva?

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,040
  • Înscris: 22.05.2003
Da-i calciu :)

#3
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,770
  • Înscris: 25.01.2007
Nebunaticule, tu sigur ai gresit gaura... Posted Image

#4
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013
Mersi de sugestie,insa din cate am auzit cica nu ar fi indicat sa se administreze calciu vara.

View Postslai, on 19 august 2014 - 13:33, said:

Nebunaticule, tu sigur ai gresit gaura...
Recunosc,am ras bine,dar nu,nu am gresit-o ...

Edited by michael-myers, 19 August 2014 - 13:37.


#5
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,555
  • Înscris: 11.06.2010
Ii trece tot chefu' imediat dupa orgasmul clitoridian, nu-i asa surprinzator.

#6
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Postmichael-myers, on 19 august 2014 - 13:21, said:

,la inceput o patrund fara probleme,preludiul nu dureaza foarte mult,nu simt cine stie ce rezistenta la penetrare(cu toate ca ea a declarat sus si tare ca e virgina,pe naiba!asa zic toate),i

Mda.

#7
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,721
  • Înscris: 10.11.2013
Ai mai incercat dupa, tot "stramta" ca naiba e? Daca da inseamna ca ai facut o minune, ai refacut virginitatea cu o simpla apasare de deget, lol..
Nu, serios vorbind acum altadata opreste-te la timp din stimulat cu dejtul, altfel ramane nestimulat cu penisul.

Edited by n-amname, 19 August 2014 - 14:00.


#8
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

View PostPurpura, on 19 august 2014 - 13:53, said:


Mda.
Si mie imi provoaca repulsie parteneri "stabili" care-si umilesc/nu respecta partenerul(a).

#9
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013

View Postn-amname, on 19 august 2014 - 13:59, said:

Ai mai incercat dupa, tot "stramta" ca naiba e? Daca da inseamna ca ai facut o minune, ai refacut virginitatea cu o simpla apasare de deget, lol..
Nu, serios vorbind acum altadata opreste-te la timp din stimulat cu dejtul, altfel ramane nestimulat cu penisul.
Nu,n-am mai incercat de ieri.Actul in sine a fost destul de dezamagitor,am sfarsit prin a ma termina singur,din moment ce oral n-a vrut sa-mi faca.Intr-un fel,nu-mi pare rau,ca doar asa invatam,o sa reluam zilele astea,insa de data asta o sa imi tin degetele acasa.

View PostTaylor_M, on 19 august 2014 - 14:00, said:

Si mie imi provoaca repulsie parteneri "stabili" care-si umilesc/nu respecta partenerul(a).
Imi spui si mie cum ai dedus asta?

Edited by michael-myers, 19 August 2014 - 14:11.


#10
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
tu ori glumesti, ori n-ai nici cea mai vaga idee despre cum functioneaza o femeie. Ea n-o fi fost virgina, dar cred ca tu cam esti...Sau pur si simplu nu te intereseaza placerea partenerei, ceea ce pe termen lung nu va fi chiar in avantajul tau.

Tie dupa orgasm iti mai functioneza jucaria? Mai simti ceva daca ti-o stimuleaza? Ei bine, asa e si la ea. Poate ca mai beneficiezi de ceva lubrifiere de pe urma orgasmului, dar zona isi pierde excitabilitatea rapid. Exact ca la tine. Si nu cred c-o mai intereseaza penetrarea sau alt orgasm. Cel putin nu in momentul ala. A, ca reluati activitatile dupa ceva pauza, asta e alta poveste. Dar probabil ti-e lene s-o uzi din nou. Recomandarea mea: folositi un gel lubrifiant. Desi n-o sa va rezolve 100% problema, ca poate fi liubrifiata artificial dar sa ramana stramta si atunci se lasa cu dureri si disconfort.

Edited by Michidoo, 19 August 2014 - 14:24.


#11
rozone

rozone

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 01.01.2014
Stati si voi putin sa va acomodati ca si cind pici de pe casa mai stai putin si dupa urli de durere .
Ceri de la ea totul si tu... freci acolo si vezi dupa ce iese .
Toate se fac incetisor , cu cap , nu mergi pina la capat si daca o si apesi ca si cind dai usa cu smirghel e clar .

#12
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006
mai pup-o si tu din cand in cand, mai scuipa, ce dracu nu te uiti la filme? si daca tot nu vrea sa ti-o suga, rupe-i si tu curu de oftica, daca nu....rupe-o pe laba ca zici ca esti antrenat

#13
Arcanto

Arcanto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 29.07.2013

View Postxcit, on 19 august 2014 - 14:47, said:

mai pup-o si tu din cand in cand, mai scuipa, ce dracu nu te uiti la filme? si daca tot nu vrea sa ti-o suga, rupe-i si tu curu de oftica, daca nu....rupe-o pe laba ca zici ca esti antrenat
Flegma-I baza, a? =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#14
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
nu cred ca a devenit ea stramta, ca doar nu e in 1000 aia de femei la nivel mondial care sufera de maladia Gusman-Licher... cred ca ti-ai inflamat tu "cocoselul"... sau te "face" ea pe fata: http://www.csid.ro/s...stramt-3868973/ :))

#15
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Postxcit, on 19 august 2014 - 14:47, said:

mai pup-o si tu din cand in cand, mai scuipa, ce dracu nu te uiti la filme? si daca tot nu vrea sa ti-o suga, rupe-i si tu curu de oftica, daca nu....rupe-o pe laba ca zici ca esti antrenat

Vad ca nici el nu baga botu', deci ar fi bine sa-i rupa si ea lui curu' de oftica.

#16
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

View Postnanashu, on 19 august 2014 - 15:30, said:

nu cred ca a devenit ea stramta, ca doar nu e in 1000 aia de femei la nivel mondial care sufera de maladia Gusman-Licher... cred ca ti-ai inflamat tu "cocoselul"... sau te "face" ea pe fata: http://www.csid.ro/s...stramt-3868973/ Posted Image)
oo, cum conspira femeile sa-i faca pe barbati! Fac exercitii Kegel si se dau virgine. As fi zis ca e adevarat daca ar fi avut pentru cine, dar unul care n-are cele mai elementare notiuni de sexologie nu cred ca prezinta interes pentru o femeie asa de versata.

View PostPurpura, on 19 august 2014 - 15:41, said:

Vad ca nici el nu baga botu', deci ar fi bine sa-i rupa si ea lui curu' de oftica.
Domnul e prea pretios pentru o virgina. Ea oricum nu stie ce-i aia, deci nici nu va cere. Problem solved.

Edited by Michidoo, 19 August 2014 - 15:48.


#17
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006

View PostPurpura, on 19 august 2014 - 15:41, said:


Vad ca nici el nu baga botu', deci ar fi bine sa-i rupa si ea lui curu' de oftica.

daca tot se da virgina, s-ar putea sa i-l rupa altii in urma vreunei reclamatii :))

#18
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,783
  • Înscris: 27.01.2009
Sa strans ca poate i-aai dat cu lamaie

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate