Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

GRID 2 VS GRID Autosport

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Assassin47

Assassin47

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.07.2014
Care vi se pare mai bun,GRID 2 sau GRID Autosport? ":) Eu aleg GRID Autosport. :>
[ http://s8.postimg.org/xneq08a9h/GRID_Autosport_front_www_Free_Covers_net_g.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012
Vrei sa-l cumperi si nu sti pe care ? Vezi pe youtube gameplay poate te ajuta .

#3
CoL00SaL

CoL00SaL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 23.12.2013
Eu le-am jucat pe toatePosted Image ...inca putin mai am si termin Grid Autosport. Mie imi place foarte mult cum arata Grid Autosport, e fain jocul la fel si Grid 2. Eu aleg Grid Autosport ca este mai bun.Posted Image

Edited by MihaiPasca, 29 July 2014 - 12:40.


#4
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Daca tot s-a facut topic aici, m-ar interesa si pe mine diferenta de handling intre 2 si autosport.

#5
MarianSony

MarianSony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 20.05.2008
Race Driver GRID mi se pare cel mai bun. Urmatoarele doua nici nu se compara cu acesta :)

#6
CoL00SaL

CoL00SaL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 23.12.2013

 MaVeRicK89, on 29 iulie 2014 - 22:18, said:

Daca tot s-a facut topic aici, m-ar interesa si pe mine diferenta de handling intre 2 si autosport.
Daca ai putea sa imi spui ce este handling-ul astaPosted Image...ca nu prea pricep, ti-as spune doar ca este mai fain decat GRID2Posted Image

Edited by MihaiPasca, 31 July 2014 - 21:35.


#7
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Felul cum se conduc masini, din ce am auzit in autosport nu mai e acel drifty handling ca la grid 2, ci seamana mai mult cu grid 1.

#8
CoL00SaL

CoL00SaL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 23.12.2013
Da...cum spui tu, exact asa este seamana foarte mult cu Grid1 la condus masini.Posted Image
Ideea e ca devine enervant.Posted Image  Si aici e de vina structura defectuoasa a jocului. Practic ai de ales intre 2 masini.
Partea proasta e ca nu ai nici un tab unde iti arata stats-urile masinii, deci mergi pe ghicite si speri sa te descurci cu ea.Posted Image
Avand atatea discipline si atatea categorii, practic de multe ori ai de ales intre 2 masini pentru o categorie...sucks, dar arata faptul ca jocul a fost facut cu ideea de a lansa multe DLC-uri dupa.
Este deja si plictisitor daca te joci la volan, pare a fi un mod ieftin de a ascunde lipsa de detalii a cockpitului.
Cat despre circuite, nu mi se par monotone, cel putin nu inca (am 170 de curse jucate). Dar asta e genul...nu esti in TDU, Forza Horizon sau The Crew ca sa ai open world.Posted Image

Edited by MihaiPasca, 01 August 2014 - 11:56.


#9
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Astazi am reusit sa pun mana pe Grid Autosport, prima impresie, se misca masina ca o piatra, dar deocamdata am jucat numai 2 curse la Touring, sa vedem cum va fi handlingul la celelalte discipline. La partea de grafica, nu vad nicio diferenta intre asta si Grid2, imi merge la aceleasi setari cu aceiasi fps.

Edited by MaVeRicK89, 23 September 2014 - 11:42.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate