Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Problema semnal Huawei ETS 6630

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006
Am un fixo mobil (pentru parinti , sunt foarte in varsta ) in care am pus un sim cu optim 2. Problema este ca de ceva timp nu am semnal aproape deloc (uneori cate o linie ) pe digi iar vodafone 3g este sporadic (1-2 linii , uneori dispare ). Pana sa intervina RN in fixomobil aveam un sim digi share apoi un prepay digi care mergeau fara probleme. Ce este interesant, in acelasi loc pe digi p202 este semnal digi 3 linii fara probleme (dar parintii nu se descurca cu p202 ). Imi poate da cineva o idee ce sa fac ?

#2
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,290
  • Înscris: 12.08.2006
Suna la relatii clienti si explica-le problema.
Incearca sa schimbi locul telefonului.
Daca ai avea la indemana alt aparat la fel ai putea sa-ti dai seama daca e de la retea sau de la aparat.
Ar mai fi solutia cu antena exterioara,adica sa scoti antena din aparat si sa prelungesti cu un cablu special pana la un loc in care ai semnal,ceva gen podul casei.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate