Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

West Gate Studios - Pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
clasa12

clasa12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.10.2013
Salut!



Am reusit sa intru la facultate in Bucuresti si acum sunt in cautare unui loc in care pot locui pe parcursul studiilor mele. Pana acum, West Gate Studios reprezinta prima mea optiune, insa as dori sa stiu si parerile celor care au stat sau stau in continuare acolo.

Asadar, cum vi se pare? Merita?

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,446
  • Înscris: 19.04.2009
Si eu, daca dadeam in Bucuresti, acolo stateam :D Un singur inconvenient ai, ca e departe...chiar la intrare in B. Ziua nu ii bai, dar noaptea da.
In rest, ai toate facilitatile la indemana, apartamentele is medii/maricele ( 25-35mp parca ) si chiriile acceptabile.

#3
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,159
  • Înscris: 27.10.2007
intra pe pagina lor de facebook inainte de a te decide.  e posibil sa iti schimbi parerea. vezi ca acolo nu stau numai studenti.

#4
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
La west gate , se plateste in avans un an chiria + garantia, adica platesti si cat esti in vacanta,chiar daca pleci, dupa cate stiu.

#5
clasa12

clasa12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.10.2013

 lex404, on 26 iulie 2014 - 18:43, said:

Si eu, daca dadeam in Bucuresti, acolo stateam Posted Image Un singur inconvenient ai, ca e departe...chiar la intrare in B. Ziua nu ii bai, dar noaptea da.
In rest, ai toate facilitatile la indemana, apartamentele is medii/maricele ( 25-35mp parca ) si chiriile acceptabile.

Nu cred ca poate fi atat de rau cu transportul. In plus, eu sunt la Politehnica si imi vine foarte aproape de facultate.

 strongsss, on 26 iulie 2014 - 18:56, said:

intra pe pagina lor de facebook inainte de a te decide.  e posibil sa iti schimbi parerea. vezi ca acolo nu stau numai studenti.

Da, stiam ca nu stau numai studenti, dar nu cred ca e o problema asta. Si asa voi sta in camera cu un amic.

 _-AppleS-_, on 26 iulie 2014 - 20:13, said:

La west gate , se plateste in avans un an chiria + garantia, adica platesti si cat esti in vacanta,chiar daca pleci, dupa cate stiu.

Banuiesc ca asa as plati si in cazul unui apartament.

Alte pareri?

#6
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,446
  • Înscris: 19.04.2009
:-] i sa iti treaca apropierea de facultate dupa 2 saptamani de curs!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate