Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Procurorul Iacobescu, cel care se ocupa de instrumentarea dosarelor lui Bercea Mondialu, rupe tacerea

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
70 replies to this topic

#1
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Tot respectul pentru omul asta, ca a avut coloana vertebrala sa ia dosarele lui Bercea si sa il bage la puscarie. In 2011 dupa ce a descoperit implicarea lui Mircea Basescu, a fost amenintat si linsat mediatic, urmand ca intr-un final sa i se ia dosarele si sa fie mutat la alt tribunal.

Acum, dupa ce s-a pensionat, a inceput sa faca publice dovezi si fapte care le-a descoperit instrumentand dosarele.


http://jurnalul.ro/s...ial-673641.html

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GapKBSS8L1s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by oauzor, 24 July 2014 - 23:35.


#2
Saint-Tropez

Saint-Tropez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 19.07.2014
Nici n-are rost sa dau click pe link-ul ala fabulos.

Tot ce s-a scris pe Luju pana acum a fost manipulare crunta cu informatii rupte din context, puse cap la cap pentru a deturna prostimea de la mafia PSD.

Edited by Saint-Tropez, 24 July 2014 - 23:16.


#3
chique

chique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,839
  • Înscris: 28.07.2013
mda, luju nu e cel mai bun link, daca vrei sa fii luat in seama. si mie mi-e lehamite sa dau click pe el.

Edited by chique, 24 July 2014 - 23:18.


#4
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Am dat eu click. Era ceva cu Mihai Gadea. Daca n-ati dat click pana acum , nare rost s-o mai faceti. Nu castigati niciun bitcoin.

#5
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Stiu ca nu e chiar ok, dar era singurul site unde am gasit transcrierea interviului.

Am editat, am bagat interviul complet in locul acelui link.

#6
Saint-Tropez

Saint-Tropez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 19.07.2014
Degeaba. Mosul ala este la fel de credibil ca si Gonthar...

#7
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,759
  • Înscris: 15.04.2012
Eu am citi ce "zice" acel link....
Va spun ca nu sunt fan Gadea...
Dar e super interesant ce zice acel procuror....

Ba din contra....il admiram pe Base ca le ràde astora in nas....

#8
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

 maccip, on 24 iulie 2014 - 23:23, said:

Am dat eu click. Era ceva cu Mihai Gadea. Daca n-ati dat click pana acum , nare rost s-o mai faceti. Nu castigati niciun bitcoin.

Si ce conteaza? Nu te intrebi de ce nu exista pe alte siteuri macar un citat din ce a zis omu asta? Sau de ce Gadea a fost singurul din toata presa care a acceptat sa il primeasca in direct?

 Saint-Tropez, on 24 iulie 2014 - 23:28, said:

Degeaba. Mosul ala este la fel de credibil ca si Gonthar...

Yeah, right. De ce nu ar fi credibil? E si asta, la fel ca restu, platit de Voiculescu sa se ia de Basescu, nu?

Edited by oauzor, 24 July 2014 - 23:51.


#9
Saint-Tropez

Saint-Tropez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 19.07.2014

 oauzor, on 24 iulie 2014 - 23:50, said:

Si ce conteaza? Nu te intrebi de ce nu exista pe alte siteuri macar un citat din ce a zis omu asta? Sau de ce Gadea a fost singurul din toata presa care a acceptat sa il primeasca in direct?



Pentru ca la Gadea in platou se face orice numai televiziune nu.
Nu ai priceput ca postul ala inca functioneaza pentru ca oamenii sunt santajati sa plateasca reclama la ei si ca trebuie sa toace tot ce inseamna Basescu pentru a-l scapa pe Voiculescu de un sex anal cu hemoroizi prin penitenciarele patriei?

#10
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
De acord ca sunt contra lui Basescu. Nu te gandi ca eu sunt vreun mare admirator al lor, defapt nici nu ma uit la posturile de stiri ca toate manipuleaza.

Dar recunosc ca uneori Gadea face emisiuni interesante, de exemplu cand a invitat-o pe Nadia, pe Hagi, pe lotul olimpic de gimnastica, si acum pe mosulica asta care e super smecher.

#11
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007

 oauzor, on 24 iulie 2014 - 23:50, said:

Si ce conteaza? Nu te intrebi de ce nu exista pe alte siteuri macar un citat din ce a zis omu asta? Sau de ce Gadea a fost singurul din toata presa care a acceptat sa il primeasca in direct?
Gadea l-a invitat si pe Zglobiu. Sa stii ca am avut premonitie cu chestia asta. Am zis-o cu glas tare, pacat ca n-am zis-o si pe forum sa pot sa-ti arat.
Eu nu exclud din start ca Gadea sa aiba pe cineva in emisiune care sa aiba ceva de zis.
Asa cum nu exclud ca intr-un veceu plin sa gasesti de exemplu o verigheta. E destul de probabil sa gasesti aur in veceu, dar nu ma apuc acum sa caut.

#12
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Dupa ce a fost dat afara din magistratura deoarece s-a legat de Bercea, dupa ce timp de 3 ani justitia romana n-a facut nimic cu dosarele sale , dupa ce mircea n-a fost deranjat cu un telefon macar pana cand n-au aparut inregistrarile in presa(aceleasi de le avea si procuratura) mai exista oameni care pun la indoiala statutul justitiei si-a mafiei din justitie inseamna ca suntem o tara de cretini.
Iacobescu a fost facut praf labe 1 si-n evz acum 3 ani, ca oricine a avut tupeul sa miste un pas catre protejatii sistemului, si uite ca azi se adevereste ce sustinea el atunci. Bercii au avut pe statul de plata politicieni iar cineva i-a protejat pe acei politicieni pana azi.

 Saint-Tropez, on 24 iulie 2014 - 23:54, said:

Pentru ca la Gadea in platou se face orice numai televiziune nu.
Nu ai priceput ca postul ala inca functioneaza pentru ca oamenii sunt santajati sa plateasca reclama la ei si ca trebuie sa toace tot ce inseamna Basescu pentru a-l scapa pe Voiculescu de un sex anal cu hemoroizi prin penitenciarele patriei?

Ai fost bine spalat pe creier de catre basisti.. Dormi in continuare, poate ca-ti vor mari leafa. O baseala mai mare decat acest mesaj n-am mai citit de mult pe net si daca nici eu nu dau de tampenii pe siteurile de stiri (indiferent de "Brand", ca-s de psd , ca-s de pdl) inseamna ca n-a mai citit nimeni. Cum sa sustii ca un post precum pro tv, antena 1, 3, kanal da sau orice alt post tv cu audienta mare trebuie sa santajeze ca sa aiba reclama pe el? Unde sa se duca oamenii care au de promovat produse si servicii, la cei 0.01 % cat are gigi24? Doamne fereste.

Ca-i luju sau ca nu-i luju nu conteaza, oricum s-a dovedit a fi o sursa mult mai buna decat hotnews sau alte siteuri care oricum o dai fac sa-i spele pe basescu si ai lui.
Las ca are imunitate totala la justitie Basescu, lucrurile merg bine in Romania.

Edited by n-amname, 25 July 2014 - 00:09.


#13
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007

 oauzor, on 25 iulie 2014 - 00:02, said:

Dar recunosc ca uneori Gadea face emisiuni interesante, de exemplu cand a invitat-o pe Nadia, pe Hagi, pe lotul olimpic de gimnastica, si acum pe mosulica asta care e super smecher.
Si ce daca? Ce-i asa mare rahat ca l-a invitat pe Hagi?  Or fi invitat si olimpici la mate, nu neg. Dar sunt sigur ca i-a intrebat si ceva despre Basescu in emisiune.

Hai lasa-ma ca le cunosc stilul.

#14
sarella

sarella

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 13.12.2009
Curios ca, atunci cand pomenesc de Iacobescu, iubitorii de Antene uita ca de fapt dosarul i-a fost luat de Elisabeta Ponea, procuroare care ulterior a fost propusa de guvernul Ponta intr-o functie de conduce la DNA. Mai nou, vad ca au aparut si stenograme cu ea conversand fara nicio jena cu Duicu.

#15
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

 maccip, on 25 iulie 2014 - 00:07, said:


Si ce daca? Ce-i asa mare rahat ca l-a invitat pe Hagi?  Or fi invitat si olimpici la mate, nu neg. Dar sunt sigur ca i-a intrebat si ceva despre Basescu in emisiune.

Hai lasa-ma ca le cunosc stilul.

Si atunci ce mai cauti pe topicul asta? Ce conteaza cine ii ia interviul? Daca era Turcescu era credibil omu, nu?

Cum sa santajeze lumea sa le cumpere reclama? Nu ii obliga nimeni sa cumpere reclama la ei, o fac de buna voie ca au audiente uriase.

Daca astia spala pe creier, atunci evz, b1 si restul ce fac? Prezinta obiectiv realitatea, nu?

Fiecare are in dotare un creier, unii mai mult si altii mai putin, si asta iti permite sa filtrezi informatia dupa propriile tare conceptii si perceptii.

#16
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Imi este scarba ca traiesc intr-o tara cu niste basisti(......) ! Omul(Iacobescu) poate fi considerat un erou national ! A suferit enorm,a fost "executat" deoarece si-a facut datoria a scos la iveala mafia basista ! Zilnic sunt "executati " oameni corecti care il deranjeaza pe acest "hidos" si incearca sa arate adevarul ! Dovezile scrise ,filmate,logice denota o realitate crunta extrem de clara ! Ce mai poate face basecu ca sa fie dus unde ii este locul ? Sa omoare oameni in direct , sa vanda Romania in totalitate in "direct pe ecrane" , sa ..... ????????? Si atunci vor aparea slugi care sa ne explice ca ..."e de bine" ?

Edited by FAP, 25 July 2014 - 00:35.


#17
chique

chique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,839
  • Înscris: 28.07.2013

 oauzor, on 25 iulie 2014 - 00:18, said:

Si atunci ce mai cauti pe topicul asta? Ce conteaza cine ii ia interviul? Daca era Turcescu era credibil omu, nu?

Cum sa santajeze lumea sa le cumpere reclama? Nu ii obliga nimeni sa cumpere reclama la ei, o fac de buna voie ca au audiente uriase.

Daca astia spala pe creier, atunci evz, b1 si restul ce fac? Prezinta obiectiv realitatea, nu?

Fiecare are in dotare un creier, unii mai mult si altii mai putin, si asta iti permite sa filtrezi informatia dupa propriile tare conceptii si perceptii.

ce sa zic, eu nu ma uit la alde gadea decat atunci cand vreau sa-mi fac rau. ah, si ma mai uit in zilele cand are voiculescu proces. altfel, no way. poate acest Iacobescu trebuia sa-si aleaga alta modalitate de difuzare a informatiei. aaa, n-a gasit? ce chestie si ce ghinion!

#18
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Astept cu rabdare momentul când slugile vor fi intrebate de copiii lor ,de sotiile/sotii lor,de parintii lor, de persoanele dragi - DE CE AI FACUT MIZERIILE ACELEA COPILE/TATA/SOTULE/ETC.? PENTRU 5000 LEI(badine) ? POATE PUTEAM SA NE DESCURCAM ALTFEL ! PREFERAM SA AVEM MAI PUTINE VALORI MATERIALE DAR SA MERGEM PE STRADA MANDRI PRIVIND LUMEA IN OCHI SI NU CU PRIVIREA IN PAMANT !!!!!!!!!! Si sper ,din toata inima ca acesti "hidosi" sa-si traiasca batranetile in rusine si cosmaruri !!!!!

Edited by FAP, 25 July 2014 - 00:53.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate