Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

service serios pt un laptop toshiba?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
mlegs

mlegs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 04.07.2007
Salut! stie cineva vreun service serios in Bucuresti unde se pot lipi niste pini care s-au dezlipit de la placa video a unui laptop Toshiba? Preferabil un service mai bun ...
Multumesc

#2
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Cum ai reusit sa ii dezlipesti?

#3
bogdan_bz2006

bogdan_bz2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 20.10.2010
salut. este vorba de pad-urile (de pe placa) de sub cip sau efectiv lipiturile dintre cip si placa?

#4
mlegs

mlegs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 04.07.2007
Multumesc.
Sincer nu stiu exact, e al unui coleg de serviciu si nu se pricepe prea bine.. mi-a spus doar ca l-a scapat pe jos si s-au dezlipit pinii la placa video. :)

#5
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,770
  • Înscris: 30.07.2008

 mlegs, on 24 iulie 2014 - 15:47, said:

Salut! stie cineva vreun service serios in Bucuresti unde se pot lipi niste pini care s-au dezlipit de la placa video a unui laptop Toshiba? Preferabil un service mai bun ...
Multumesc

Acum cativa ani am apelat la ScopComputers , pe bd.Barbu Vacarescu , langa Billa/McDonalds ...  au rezolvat placa de baza si erau service autorizat Toshiba . Acum nu mai stiu ce s-a ales de ei dar poti sa ii suni sau sa treci pe la ei .

#6
bogdan_bz2006

bogdan_bz2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 20.10.2010
iti dau mesaj pe privat.

#7
eu69

eu69

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 01.04.2011
Uite aici:
http://www.depanarec.../reballing.html

#8
primusroby

primusroby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 24.01.2012
La 'restart service' se rezolva garantiile Toshiba.Intreaba acolo.,eventual prin telefon


#9
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
eu am rezolvat placa video de la un MSI (tot lipit pinii) la http://www.powerlaptop.ro

am mai apelat la ei ca sa-mi schimbe disolay-ul la un Acer. Ambele lucrari par sa tina bine pana acum (au trecut cateva luni). Lucrarea la placa video a costat vreo 300 lei, daca nu ma insel.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate