Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Sfat huse telefon Allview E2

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
NESCAFE1

NESCAFE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 16.11.2013
Salutare ....am si eu nevoie putin de ajutorul vostru,de curand mi-am luat acest telefon Allview E2 Living de care sunt foarte multumit sincer sa fiu ...,dar am nevoie de un sfat,eu mi-am luat o husa care am gasit-o acolo in timp ce-mi achizitionam telefonul,dar m-a surprins ca dupa 2 saptamani s-a dus ...si vreau sa imi aratati si mie unde mai pot gasi huse la acest telefon ( huse tip capac,adica doar pentru spate) aceasta a fost husa din aceea de se deschide cu magnetul ala (husa flip),cand ma uit pe net gasesc numai husa care am cumparat-o eu,chiar asa alta nu mai exista ? Pentru ca nu gasesc. Husa despre care vorbesc este asta:[ http://allview.ro/shop/media/catalog/product/cache/1/image/600x600/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/h/u/husa-deschisa-alb.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ma puteti ajuta cu un site in care sa se afle mai multe huse despre telefonul acesta ? Multumesc

Edited by NESCAFE1, 23 July 2014 - 18:53.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate