Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

WP 8.1 Deblocare

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
battman

battman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 05.04.2011
Buna dimineata!

Deci, am fost putin beat(am luat bacu') si ca sa nu-mi umble nimeni in telefon am blocat telefonul cu lock screen-ul...problema este ca am introdus un cod( pe care de obicei il folosesc in situatii de genu) de doua ori cand am pus lock screen-ul si nu mai pot sa intru in telefon, ce pot sa fac? Sunt logat pe windowsphone.com, pot sa-mi trimit ring sau find dar nu stiu cum sa-l deblochez...
Daca ma poate ajuta cineva Va rog..

Multumesc mult, o zi buna! :)

#2
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014

View Postbattman, on 07 iulie 2014 - 03:46, said:

Buna dimineata!

Deci, am fost putin beat(am luat bacu') si ca sa nu-mi umble nimeni in telefon am blocat telefonul cu lock screen-ul...problema este ca am introdus un cod( pe care de obicei il folosesc in situatii de genu) de doua ori cand am pus lock screen-ul si nu mai pot sa intru in telefon, ce pot sa fac? Sunt logat pe windowsphone.com, pot sa-mi trimit ring sau find dar nu stiu cum sa-l deblochez...
Daca ma poate ajuta cineva Va rog..

Multumesc mult, o zi buna! Posted Image
Dacă e Nokia, restaurează cu ăsta. Pierzi tot ce ai în tel dar nu pierzi garanția. Și beat poți să-l folosești doar nu-l deconecta.

#3
battman

battman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 05.04.2011
Pai, problema e ca nu-i Nokia.. E un samsung Ativ S...Ce-i de facut?

#4
OG-187

OG-187

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 20.12.2010
Da un reset.

#5
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 28.08.2007
Exact, cum zice colegul de mai sus, un Hard Reset, pasii ii ai aici . Dar vei pierde tot ce ai in telefon, poze, muzica, aplicatii...

#6
battman

battman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 05.04.2011
Am resetat..Din fericire mi-am recuperat majoritatea informatiilor multumita windowsului. Multumesc mult pentru ajutor ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate