Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Problema interfata

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mile95

mile95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 26.05.2014
Salutare!

Am avut instalat un skin pack, acuma am renuntat la el si am ceva probleme cu intervata windows-ului originala. Cum as putea sa ii dau un repair sau ceva, sa corectez bugurile vizuale. Multumesc !

#2
Vighy

Vighy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 04.08.2013
Am intampinat si eu probleme de genu', da' n-am reusit sa le repar decat prin reinstalarea windows-ului. Poate mai sunt si alte metode dar asta ti le rezolva pe toate :).

In fine, poate mai vin si altii cu idei care nu implica reinstalarea... . Eu ti-am zis doar cum am facut eu ;)

#3
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Da un refresh pc.

#4
mile95

mile95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 26.05.2014
Am rezolvat. Am observat ca problema a fost doar pe contu de Administrator, asa ca am facut un cont secund, l-am trecut ca si administrator, apoi l-am sters pe cel vechi.Atata doar ca a trebuit sa imi refac intefata metro si sa copiez tot ce aveam pe ecran si alte salvari :)

#5
petre1st

petre1st

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 29.05.2012
eu nu inteleg de ce nu folositi o imagine de tip acronis care e utila mai ales cand faceti experiente sau schimbari majore asupra sistemului , refresh pc  e o gluma , la chestii serioase de restore poti astepta destul de mult adica mai rapid e reinstal in unele cazuri .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate