Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

WhatsApp

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#19
adicted69

adicted69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 19.03.2008
Si aplicatia asta sa inteleg ca e fake?

#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
i-au dat iar drumul de azi, nu e fake

#21
L_aurentiu

L_aurentiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 27.11.2011

View PostzeNNNo, on 03 iunie 2014 - 16:57, said:

Salut, am şi eu o problemă legată de whatsapp, îmi tot apare aşa [ https://i.imgur.com/Yr95F6D.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am pus exact cum scrie acolo. [ https://i.imgur.com/uNBeeTJ.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] şi degeaba.
Nu-mi dă voie să intru pe whatsapp. Menţionez că mai am în jur de 30mb disponibili. Până acum nu mi s-a mai întâmplat.




P.S.: Mă scuzaţi dacă am postat greşit.
Aceiasi problema si la mine am sters si reinstalat aplicatia a mers 5 minute si iar nu merge.

#22
zeNNNo

zeNNNo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.01.2014
Totul a revenit la normal. Am făcut azi un update la whatsapp.

#23
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Mi se pare doar mie sau e mult mai fluid Whatsapp dupa ultimul update de ieri?

#24
floryn-dof

floryn-dof

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 05.10.2012
Azi de dimin. am vazut ca a reaparut in Market. Intrebarea e, dupa 8 luni se taxeaza cu 0,99$ pe an ??

#25
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
dupa 1 an

#26
a_cristian

a_cristian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 22.07.2008
pe mine dupa un an nu m-a taxat cu nimic, s-a prelungit automat cu inca un an asta pe WP, acum sa vad in iulie cand fac al doi-lea an

#27
i0nutz83

i0nutz83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 787
  • Înscris: 18.01.2006
De cateva zile se intampla o chestie nasoala: trimit poze [care ies ok, deci camera nu are probleme] si ajung la o calitate modesta, destul de neclare. Are cineva idee de unde ar putea fi? Folosesc Windows Phone.

#28
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Aplicatii de messaging comprima in general pozele ca sa nu faca trafic mare. Sharuieste-le pe Onedrive sau pe email daca nu vrei sa le afecteze calitatea.

#29
eu_carla

eu_carla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 10.06.2013
am si eu o problema cu whatsapp. inainte sa fac update la mobil primeam mesajele instant, atat timp cat aveam net (si am mereu net), nu trebuie sa deschid in mod special aplicatia. de cand am facut update-ul, nu le mai primesc decat daca deschis aplicatia. am schimbat softul de pe mobil ca mergea greu, am pus altul, am aceeasi problema. am schimbat iar, aceeasi problema. e vreo setare pe care trebuie sa o fac si eu nu stiu?

#30
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
pe android exista o setare "restrict background data" care face exact ce ti se intampla tie, pe WP nu stiu

#31
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002

View Posteu_carla, on 06 iunie 2014 - 11:07, said:

am si eu o problema cu whatsapp. inainte sa fac update la mobil primeam mesajele instant, atat timp cat aveam net (si am mereu net), nu trebuie sa deschid in mod special aplicatia. de cand am facut update-ul, nu le mai primesc decat daca deschis aplicatia. am schimbat softul de pe mobil ca mergea greu, am pus altul, am aceeasi problema. am schimbat iar, aceeasi problema. e vreo setare pe care trebuie sa o fac si eu nu stiu?

Ce telefon ai si ce versiune are sistemul de operare?

#32
i0nutz83

i0nutz83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 787
  • Înscris: 18.01.2006
HTC 8x, win 8.0.10501.127

am gasit in setari, retea celulara.. nu este bifat "restrictioneaza datele de fundal intotdeauna"... deci e din alta parte problema

Edited by i0nutz83, 06 June 2014 - 21:32.


#33
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Si eu tot 8x am. Iti recomand sa faci update la 8.1. Merge super pe 8x, la fel si Whatsapp-ul.
Legat de pb ta, verifica si  daca Whatsapp are permisiunea sa ruleze in fundal.

#34
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Voua va merge Whatsapp in acest moment? La mine nu vrea sa trimita/primeasca mesaje in ruptul capului pe Cosmote 3G de o ora desi conexiunea la net e active si am dat si doua restarturi. :(

#35
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Vezi in whatsapp ca are o optiune system status, la mine scrie service is operating normal

Edited by gumball3000, 16 June 2014 - 20:37.


#36
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Multumesc, da, era offline insa si-a revenit dupa o ora si ceva. Probleme de retea cred...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate