Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

S4 active?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Gios

Gios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 13.01.2012
Buna seara,vreau sa achizitionez un nou telefon,dar de data asta unul mai rezistent,si mai performant..Si m-am gandit la s4 active, am mers l-am butonat se misca ok, procesorul mare, quad core 1,9 ghz,camera vad ca e ok,desii nu stiu ce sa cred despre ecran, fiind TFT, am vazut ca are culori ok,nu asa saturate, ecranul e full hd.La topicul dedicat, nu am gasit detinatori de acest telefon,si ma gandeam ca poate e cineva care il are si poate sa imi dea un pro si contra despre el.. Am un s2+ ,si vreau sa il dau,am un prieten care se ocupa cu telefoane, le aduce din germania noi si daca ii dau s2+ si o diferenta de 400 de lei, e de acord,ce ziceti..e ok?

#2
HpVirus

HpVirus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 30.05.2009
Exista deja un topici aici.

#3
Gios

Gios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 13.01.2012
Nimeni , nimic?

#4
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
S4 black edition nu poate sa ti aduca?

#5
Gios

Gios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 13.01.2012
Ba da,doar ca vreau ceva rezistent.+ ca atata imi este bugetul,telefonul +400 de lei..

#6
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
Eu detin un S4 Active din decembrie. E testat si supratestat. Functioneaza perfect, nu si-a dat restart niciodata, aplicatii multe iar procesorul si ramul duc fara probleme. Deocamdata are JB 4.2.2. Ecranul este extraordinar, are culori si finete deosebite, nu saturate ca la fratele lui cu SAmoled. Am filmat cu el, am realizat fotografii foarte bune, l-am folosit la navigatie prin Bucuresti si in tara (atat Google Maps cat si Navigon) si sunt extrem de multumit. Are un sunet foarte bun, pe castile lui se aude bine. Chiar as vrea sa zic ceva negativ de el, dar nu am ce pana acum.
Ti-l recomand cu toata increderea! Daca ai intrebari, iti raspund cu placere.
Bafta!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate