Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

GS4 white v black edition.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Edward24

Edward24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.04.2014
Buna seara. Vreua sa achizitionez un samsung galaxy s4, si am observat ca este si o varianta black edition. In materie de specificatii, difera cu ceva de i9505? Are LTE, 4g, toate cele? Multumesc! Si, inca ceva, se merita achizitionat? Multumesc!

#2
HpVirus

HpVirus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 30.05.2009
Topicul o sa fie inchis indata. Intre timp iti recomand sa te uiti aici.

Eventual pentru alte nelamuriri tot acolo poti sa te interesezi.

#3
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 14.02.2010
http://forum.softped...view-x1-xtreme/

#4
ionutzm05

ionutzm05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 23.06.2009
Galaxy S4 Black Edition este acelasi telefon cu Galaxy S4 I9505 (da, are 4G). I se spune Black Edition deoarece a intrat sub aceasta culoare mai tarziu pe piata si are in plus fata de celelalte modele capacul spate faux leather ce imita pielea, exact ca pe Note 3 (capacul normal al S4 fiind de plastic). O fi avand probabil si ceva Wallpaper-uri specifice culorii prin soft si fiind o versiune mai noua este posibil sa vina cu Android 4.4.2 KitKat preinstalat. Daca ar fi sa achizitionez acum un Galaxy S4 as alege aceasta editie, fiind fabricate mai recent si avand acel capac spate foarte placut la atingere.

#5
Edward24

Edward24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.04.2014
Virus, nu m-ai lamurit. Eu m-am referit daca, pur si simplu, black edition, e doar un S4 pe alta culoare. Asta era in mare parte toata intrebarea mea.

LE: Multumesc Ionut, asta imi trebuia. Puteti inchide topicul.

Edited by Edward24, 23 April 2014 - 19:53.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate