Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

Pensiune retrasa zona sibiu-cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
edm_addicted

edm_addicted

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 03.07.2007
Salutare, caut o pensiune ok, sa aibe si restaurant undeva in zonele cluj, sibiu si sa fie intr-o zona mai retrasa. As vrea sa fie in zona montana, dar accesibila cu masina normala, departe de statiune si civilizatie. Ceva idei?

#2
umbbra

umbbra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 28.01.2007
http://www.pensiunealara.com/

#3
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,550
  • Înscris: 03.04.2013
http://www.printulvlad.ro/

#4
oanadoroftei

oanadoroftei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.02.2014

View Postedm_addicted, on 23 aprilie 2014 - 10:39, said:

Salutare, caut o pensiune ok, sa aibe si restaurant undeva in zonele cluj, sibiu si sa fie intr-o zona mai retrasa. As vrea sa fie in zona montana, dar accesibila cu masina normala, departe de statiune si civilizatie. Ceva idei?

Buna, si eu am cautat ceva asemanator dar din pacate SIBIU a devenit o zona comerciala cu foarte multi turisti si multa galagie. am decis sa megem la pensiunea Maria (noi fiind eu si fetita mea mea Irina de doar 4 ani) si nu am fost foarte multumita, dar mentione ca pensiunea are doar 3  staele, iar conditiile au fost pe masura. succes

#5
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 14.02.2010
Despre cate persoane vorbim ? Zona Sibiu-Cluj inseamna un sfert din tara, poti fi mai specific ?
Sunt pensiuni care pot oferi cazare pentru maxim 10 persoane si sunt foarte retrase.

Edited by tibi346, 23 April 2014 - 15:30.


#6
edm_addicted

edm_addicted

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 03.07.2007
Mai mult in zona Sibiului suntem interesati, suntem 8-9 persoane.

#7
testosul1

testosul1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 28.07.2012

View Postedm_addicted, on 23 aprilie 2014 - 10:39, said:

Salutare, caut o pensiune ok, sa aibe si restaurant undeva in zonele cluj, sibiu si sa fie intr-o zona mai retrasa. As vrea sa fie in zona montana, dar accesibila cu masina normala, departe de statiune si civilizatie. Ceva idei?

in zona Sibiului, poti incerca  in Gura Raului sa gasesti  o pensiune , fiind o zona linistita la vreo 20 km de Sibiu, sau mergand mai departe , treci de Gura Raului  si de baraj si la aprox.10km este complexul Cheile Cibinului. Acolo este chiar izolat, dar si preturile mai piperate.
Eu am fost pana acolo, nu am fost cazat , ( am stat in Gura Raului)  dar am vizitat complexul si  arata bine.
depinde ce doresti....

#8
edm_addicted

edm_addicted

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 03.07.2007
Din pacate la Cheile Cibinului este ocupat totul pentru weekend viitor. Intr-adevar, o zona foarte frumoasa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate