Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Teleguvernarea lui Ponta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#1
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 14,412
  • Înscris: 15.04.2006
Nu neapărat că Ponta și baronul de Teleorman se plimbau cu barca prin apă de 20 de cm. Dar și ăia care-i filmau se plimbau tot cu barca, ca într-o comedie absurdă cu comuniști idioți. Cred că Nae Caramfil a văzut poza asta și a început să plângă de furie că nu i-a venit lui ideea de a face un astfel de film. Lua trei Cannes-uri, cinci Urși de Aur și câteva Veverițe de platină la festivaluri de-astea de filme.
A, cât despre teleormăneni, merită asta din partea celor pe care i-au ales. Alegi Dragnea în prostie, e normal să se comporte așa. Sunt convins că, dacă atunci când intra în casa unui amărât de-ăsta se descheia la șliț și se pișa pe perete, n-ar fi comentat nimeni nimic. Doar ar fi mârâit un pic, ”nu pe-acolo domnu Dragnea, pe covor, că pătează, vă rog io”.

http://eftimie.net/f...imaginea-zilei/

#2
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,160
  • Înscris: 17.07.2013
si asta e doar inceputul Teleguvernarii psd-ului....cum am mai spus undeva..Pontacul ieri zbura cu americanii, azi pe ape cu olteni, maine...? vedem...

#3
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011
Huh, ce ţarã domle', ce bobor...

#4
Andante

Andante

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,953
  • Înscris: 31.01.2011
radem si maraim dar o facem pe net...cu ce suntem mai buni ca aia care l-ar pune pe dragnea sa se urineze ceva mai incolo?


cu nimic ! popor de kkt...

#5
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
bine dracu ca nu s-a scufundat barca. ar fi fost vina lui basescu.

#6
nino852

nino852

    CENZURAT,autosuspendat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,713
  • Înscris: 10.05.2012

View Postonlyone, on 22 aprilie 2014 - 22:07, said:

bine dracu ca nu s-a scufundat barca. ar fi fost vina lui basescu.

Normal ca e vina lui Base, a vandut flota si nu mai are Ponta cu ce sa navigheze.

#7
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 21.04.2009
oricum ramane copilot : nimeni nu are vreun gand sa-l lase singur la carma.

#8
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Rds da minute nationale fara numar , si tu plagiezi despre ponta, dragnea, basescu brutarie

#9
stalnet1

stalnet1

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,508
  • Înscris: 10.01.2007

View Postgaleo, on 22 aprilie 2014 - 21:57, said:

Nu neapărat că Ponta și baronul de Teleorman se plimbau cu barca prin apă de 20 de cm. Dar și ăia care-i filmau se plimbau tot cu barca, ca într-o comedie absurdă cu comuniști idioți. Cred că Nae Caramfil a văzut poza asta și a început să plângă de furie că nu i-a venit lui ideea de a face un astfel de film. Lua trei Cannes-uri, cinci Urși de Aur și câteva Veverițe de platină la festivaluri de-astea de filme.
A, cât despre teleormăneni, merită asta din partea celor pe care i-au ales. Alegi Dragnea în prostie, e normal să se comporte așa. Sunt convins că, dacă atunci când intra în casa unui amărât de-ăsta se descheia la șliț și se pișa pe perete, n-ar fi comentat nimeni nimic. Doar ar fi mârâit un pic, ”nu pe-acolo domnu Dragnea, pe covor, că pătează, vă rog io”.

http://eftimie.net/f...imaginea-zilei/

domle ...asa ceva ...sa impinga jandarmii barca cu apa pin la genunchi ...parca erau plozi in cada...

#10
fum

fum

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,690
  • Înscris: 11.03.2007

View Postgaleo, on 22 aprilie 2014 - 21:57, said:

Nu neapărat că Ponta și baronul de Teleorman se plimbau cu barca prin apă de 20 de cm. Dar și ăia care-i filmau se plimbau tot cu barca, ca într-o comedie absurdă cu comuniști idioți. Cred că Nae Caramfil a văzut poza asta și a început să plângă de furie că nu i-a venit lui ideea de a face un astfel de film. Lua trei Cannes-uri, cinci Urși de Aur și câteva Veverițe de platină la festivaluri de-astea de filme.
A, cât despre teleormăneni, merită asta din partea celor pe care i-au ales. Alegi Dragnea în prostie, e normal să se comporte așa. Sunt convins că, dacă atunci când intra în casa unui amărât de-ăsta se descheia la șliț și se pișa pe perete, n-ar fi comentat nimeni nimic. Doar ar fi mârâit un pic, ”nu pe-acolo domnu Dragnea, pe covor, că pătează, vă rog io”.

http://eftimie.net/f...imaginea-zilei/
Dincolo de faptul ca eu consider ca nu-si mai avea rostul topicul asta, cred ca nu apreciezi corect oamenii. Nu cred ca Dragnea este un marlete de doi lei, puterea lui vine de altundeva, nici nu cred ca un teleormanean ar inghiti orice de la un alde Dragnea, asta la cat ma pricep eu la olteni.

#11
nino852

nino852

    CENZURAT,autosuspendat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,713
  • Înscris: 10.05.2012

View PostGpoint, on 22 aprilie 2014 - 22:14, said:

oricum ramane copilot : nimeni nu are vreun gand sa-l lase singur la carma.

Trebuie sa ramana si cineva sa stinga lumina dupa ce plecam toti din tara.
El o sa fie ultimul care afla.

#12
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
deci ma cac pe mine de ras cand vad poza aia cu hotii in barca si cei de la ISU impingand barca Posted Image Posted Image

#13
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 21.04.2009
Din pacate nici rasu' nu ma cuprinde. Copilotul a cheltuit banii unui tanar pilot  pentru antrenament pe F16. Hai ca n-o fi bai!  dar a absentat cel putin doua zile  de la guvernare( mai putin aia tilivizata)  pentru asta. Stiu , o sa-mi spuneti ca doar o ora s-a dat cu vaju' ! Dar dupa aia a vomat doua zile in delta, plus ca de pregatit trebuie ceva sa pierzi timp. Minim o zi. Dar ptr gonflabila  aia filmata de a3 si rtv si miscata de isu... e nevoie de ceva nesimtire. La care experienta are din plin.

Edited by Gpoint, 22 April 2014 - 23:14.


#14
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Ponta isi pune viata in pericol si voi va cacati pe voi de ras.
Ambarcatiunea putea fi oricand lovita de un card de rate. Cine stie ce s-ar fi intamplat...

#15
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006

View Postgaleo, on 22 aprilie 2014 - 21:57, said:

A, cât despre teleormăneni, merită asta din partea celor pe care i-au ales. Alegi Dragnea în prostie, e normal să se comporte așa

care l-au votat DA isi merita soarta, dar eu personal cred ca e facuta special inundatia asta, ca sa scoata mortii din pamant, ca vin alegerile si sa nu mai fie acuzat Dragnea ca i-a inventat....au venit singuri la vot ;)

View Postonlyone, on 22 aprilie 2014 - 23:21, said:

oricand lovita de un card de rate

La ce banca?

#16
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mxVx48VsrI8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
pescaru

pescaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,375
  • Înscris: 14.08.2003
Intotdeauna eram convins ca astia se prostesc doar pentru prostii care ii voteaza, Incep sa fiu convins ca m-am inselat, si ca de fapt efectiv sunt cretini

#18
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 21.04.2009
Prima impresie este corecta. Dar exceptiile intaresc regula.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate