Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Cont google +

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
oNNly

oNNly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 05.01.2014
Salut ! Vreu sa stiu daca dupa dezactivarea unui cont de google +  , merge sa fie reactivat  ( ceva gen fb ) ?

Edited by oNNly, 21 April 2014 - 14:19.


#2
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 869
  • Înscris: 14.02.2010
Am dat dezactivare si asta spune Google ca se intampla cu contul.
Ce vor sterge nu mai poti recupera:
"Cercurile tale vor fi şterse, dar persoanele din cercuri vor rămâne în Agendă.
+1rile tale vor fi şterse.
Postările și comentariile tale vor fi șterse și nu vor mai fi disponibile pentru persoanele și comunitățile cărora le-ai trimis.
Orice informaţii din profil pe care nu le-ai făcut publice vor fi şterse.
Multe funcţii sociale şi de distribuire din Google+ vor fi dezactivate pentru tine pe alte site-uri Google.
Conţinuturile din alte servicii, cum ar fi videoclipurile, nu vor mai fi vizibile pentru persoanele din aceste cercuri.
Nicio fotografie nu va fi ştearsă: le poţi accesa în continuare din Picasa. Pentru a le şterge, accesează Picasa Web Albums.
Conexiunile tale cu servicii terţă parte nu vor fi afectate. Pentru a le gestiona, accesează setările pentru Conturi conectate.
Prietenii tăi de chat din Google Talk şi Gmail nu vor fi şterşi.
Recenziile tale din Google+ Local nu vor fi şterse. Acestea vor fi marcate ca private şi vor fi accesibile în secţiunea „Locaţiile mele” din Hărţi Google. Le vei putea şterge acolo. Află mai multe.
Nu va fi ștearsă nicio comunitate creată de tine, dacă comunitatea are și alți membri în afară de tine."

Edited by tibi346, 21 April 2014 - 14:44.


#3
oNNly

oNNly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 05.01.2014

 tibi346, on 21 aprilie 2014 - 14:42, said:

Am dat dezactivare si asta spune Google ca se intampla cu contul.
Ce vor sterge nu mai poti recupera:
"Cercurile tale vor fi şterse, dar persoanele din cercuri vor rămâne în Agendă.
+1rile tale vor fi şterse.
Postările și comentariile tale vor fi șterse și nu vor mai fi disponibile pentru persoanele și comunitățile cărora le-ai trimis.
Orice informaţii din profil pe care nu le-ai făcut publice vor fi şterse.
Multe funcţii sociale şi de distribuire din Google+ vor fi dezactivate pentru tine pe alte site-uri Google.
Conţinuturile din alte servicii, cum ar fi videoclipurile, nu vor mai fi vizibile pentru persoanele din aceste cercuri.
Nicio fotografie nu va fi ştearsă: le poţi accesa în continuare din Picasa. Pentru a le şterge, accesează Picasa Web Albums.
Conexiunile tale cu servicii terţă parte nu vor fi afectate. Pentru a le gestiona, accesează setările pentru Conturi conectate.
Prietenii tăi de chat din Google Talk şi Gmail nu vor fi şterşi.
Recenziile tale din Google+ Local nu vor fi şterse. Acestea vor fi marcate ca private şi vor fi accesibile în secţiunea „Locaţiile mele” din Hărţi Google. Le vei putea şterge acolo. Află mai multe.
Nu va fi ștearsă nicio comunitate creată de tine, dacă comunitatea are și alți membri în afară de tine."
Multumesc mult pentru informatiile oferite !

Edited by oNNly, 21 April 2014 - 14:45.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate