Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 

Akai AS110RA-320

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
DJPhilli

DJPhilli

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.04.2014
Buna ziua,

Am vazut acest receiver in altex si am zis sa cer o parere. Am auzit ca , calitatea nu este cea mai buna insa ceva "bass" m-ar interesa mai mult. Intr-o camera de 20mp se aude ceva bas? Nu vreau neaparat ca si la o boxa profesioanala , dar cat de cat , Astept pareri.

Edited by DJPhilli, 19 April 2014 - 09:03.


#2
bibiaudiofil

bibiaudiofil

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,644
  • Înscris: 06.02.2011
Salut

Eu cred că dilema ta este legată de boxe și de acustica camerei, nu de receiver.

Legat de receiverul AKAI, ar fi bine să știi că nu există mare legătură între el și sculele AKAI din anii '80 (numele AKAI a fost cumpărat de niște chinezi care fac aparate ieftine). IMHO mai bine cauți un amplificator vintage de banii ăia, după ce rezolvi cu boxele, bineînțeles.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Sa-ti spun cuc e echivalez eu Akai: cu Sonashi, sau orice nume chinezesc. Akai s-a dus de mult și pe urma lor, încearcă ăștia să scoată un ban. Nu vei fi mulțumit de calitatea sunetului.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate