Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Ras fara motiv

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
invatacelulionel

invatacelulionel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 30.01.2014
Cum se cheama  tulburarea unuia  pe care il apuca  rasu isteric  fara motiv :D?

#2
l0calh0st

l0calh0st

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 22.04.2009
sindromul Angelman

#3
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,526
  • Înscris: 10.06.2006
In romania nu prea gasesti astfel de oameni. aici o sa vezi multi care incep sa planga aparent fara motiv..

#4
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Schizofrenie poate ...

#5
GabrielHorzo

GabrielHorzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 01.04.2014
Eu fac asta si sunt perfect normal,este ceva normal.

#6
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Si mie mi se intampla. Si stiu ca nu e bine si ca ar trebui sa ma opresc, dar tot rad, nu ma pot abtine.
Odata, la o nunta, au cazut unii cu tot cu masa. Eram la un restaurant de fite si se dadeau aia asa de tantosi, incat nu stiu cum a facut unul o miscare gresita si s-au varsat toti cu masa peste ei. Dintre toti invitatii, numai 3 au ras, printre care ati ghicit, si eu.
Sau mai rad in situatii care nu sunt deloc comice, ba din contra. Si tot nu ma pot abtine. Eu nu sunt normal, stiu.

#7
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 14.02.2010

View PostYOUR_GOD, on 18 aprilie 2014 - 19:29, said:

Si mie mi se intampla. Si stiu ca nu e bine si ca ar trebui sa ma opresc, dar tot rad, nu ma pot abtine.
Odata, la o nunta, au cazut unii cu tot cu masa. Eram la un restaurant de fite si se dadeau aia asa de tantosi, incat nu stiu cum a facut unul o miscare gresita si s-au varsat toti cu masa peste ei. Dintre toti invitatii, numai 3 au ras, printre care ati ghicit, si eu.
Sau mai rad in situatii care nu sunt deloc comice, ba din contra. Si tot nu ma pot abtine. Eu nu sunt normal, stiu.
chestia cu nunta era clar de ras. Daca esti mai vesel din fire nu e o problema. Cand eram in scoala am fost dat afara de la ora pentru ca nu puteam sa ma opresc din ras la o poanta facuta cu colegul de banca. Dar dupa cativa ani nu am mai avut accese de ras sa nu ma pot opri.
Depinde cat de des razi si daca ai sau nu motiv. Daca razi din senin, fara sa-ti treaca macar ceva distractiv prin minte, atunci poate fi un semn de intrebare si poti consulta medicul de familie.
Altfel, nu iti fa probleme.

#8
republicall

republicall

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 26.02.2008
Eram cu un prieten pe strada si ne apropiam de colega lui de servici; mi-a spus vezi sa nu razi(stia el ceva); am inceput sa chitai timid dar pana am ajuns sa ne petrecem radeam ca prostu. Eram rosu ca un felinar.

#9
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,784
  • Înscris: 27.01.2009
Dileala

#10
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

View PostGabrielHorzo, on 18 aprilie 2014 - 19:17, said:

Eu fac asta si sunt perfect normal,este ceva normal.
[ http://24.media.tumblr.com/tumblr_m744zyNSFw1r03pmko1_250.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11
invatacelulionel

invatacelulionel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 30.01.2014
:))

#12
mandrku

mandrku

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,989
  • Înscris: 31.12.2007

View Postrepublicall, on 18 aprilie 2014 - 20:22, said:

Eram cu un prieten pe strada si ne apropiam de colega lui de servici; mi-a spus vezi sa nu razi(stia el ceva); am inceput sa chitai timid dar pana am ajuns sa ne petrecem radeam ca prostu. Eram rosu ca un felinar.
Eu am ras de m-am spart cand mi te inchipuiam cum te abtii :)
Esti demential.

#13
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006

View Postinvatacelulionel, on 18 aprilie 2014 - 16:49, said:

Cum se cheama  tulburarea unuia  pe care il apuca  rasu isteric  fara motiv Posted Image?

Inainte sau dupa primirea salariului?

View Postrepublicall, on 18 aprilie 2014 - 20:22, said:

Eram cu un prieten pe strada si ne apropiam de colega lui de servici; mi-a spus vezi sa nu razi(stia el ceva); am inceput sa chitai timid dar pana am ajuns sa ne petrecem radeam ca prostu. Eram rosu ca un felinar.

Si eu am patit-o. Nu stiu ce ai patit tu, dar amicul meu avea o prietena care avea probleme de vorbire. O tinea pentru frichi-frichi si atat!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate