Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Problema Lightroom

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,412
  • Înscris: 15.11.2005
Salut
Am o problema enervanta in Lr. Dupe ce trimit sa editez in Ps si nu conteaza daca sunt panorame, layere sau hdr cand dau save in loc sa se reimporte in Lr la locul sau, exact dupa pozele sortate, salvarea se duce taman in spate de tot. Am cate o mie de poze in rand si cred ca intelegeti de ce e enervant.
Stie cineva ce trebuie facut?
Multumesc mult

Edited by Mondeo, 16 April 2014 - 14:10.


#2
georgeones

georgeones

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.11.2007
Da. Te duci in modul Library si jos de tot ai Sort : Capture Time, cand te duci cu mousul iti va arata Sort Criteria, dai click si alegi modul de sortare, cel mai probabil Capture Time. Succes .

Edit : In caz ca nu sunt aranjate dupa Capture Time iti va afisa altceva.

Edited by georgeones, 16 April 2014 - 21:54.


#3
nenis

nenis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 02.01.2009
E cam simpu ce zici. Stiu ca aveam exact genul de dilema pe care a enuntat-o colegul Mondeo pe vremea cand ma dixtram cu LR. si asteptam cu interes un raspuns. Nu mi-am batut capul sa o rezolv dar parca ar fi prea simplu sa fie asa cum zici. In fine poate instalez LR sa vedem daca e chiar asa .
LE
am instalat acu si  beleaua dreacu asa pe default se pune frumos poza langa cealalta.. Intradevar la sort este default pe capture time dar sunt convins ca asa il aveam si in trecut si se comporta cum zice mondeo. Acum la sort vad ca are si edit time si mai degraba cred ca la acel moment asta era solutia.. Eu nu prea mai am cum sa aflu ce si cum ca numai am problema ,asa ca Mondeo te asteptam cu noutati

Edited by nenis, 16 April 2014 - 22:33.


#4
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,412
  • Înscris: 15.11.2005
Da asa era... o rezolvasem ceva mai devreme, dupa ce am clocotit ca un boiler. Stiu, rusinica mie:)
Multumesc mult

Edited by Mondeo, 16 April 2014 - 22:45.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate