Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Nu merge bine

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
emanu23

emanu23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 04.12.2012
Buna seara SOFTPEDIA, am achizionat de aproximativ 1 an un laptop hp pavilion g6 2240-sq http://www.emag.ro/l.../pd/EFQ4KBBBM/.


E i7.... totusi jocurile ar trebuii sa mearga brici insa nu e chiar asa am instalat cateva jocuri noi 2012-2013-2014 ..am dat placa video la HIGH PERFORMANCE deoarece am optiunea "CONFIGURE SWITCHABLE GRAPHICS" insa dupa ce am intrat in joc PRIMESC o erroare de "NUMAI LUCREAZA(work) ...plus ca primesc mesajul ceva de screen has restart sau ceva de genu . ce as putea face sa fac sa mearga mai bine ceva optimizare ? Va multumesc

#2
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012
Ai pus "racitorul" cum trebuie ? Am avut un laptop din seria asta si multe se supraincalzesc foarte mult, daca nu le pui coolerul....

#3
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 13.06.2011
Eroarea aceea e de la jocuri,nu de la laptop,incearca sa descarci jocul de altundeva si vezi daca merge.

Presupun ca asta e eroarea: https://www.google.r...channel=suggest

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate