Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

ochelari de soare

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
polap

polap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 16.11.2009
Va salut,
As vrea sa va intreb daca stiti vreun site de unde as putea cumpara o pereche de ochelari de soare cu lentile demontabile;
Multumesc anticipat!

#2
KR_MAN

KR_MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 04.03.2013
M e r c a d o r

Edited by KR_MAN, 02 April 2014 - 20:30.


#3
Silent_Runner

Silent_Runner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,633
  • Înscris: 29.05.2004
Nu va jucati cu ochelarii de soare. Nu cumparati ochelari/lentile de provenienta dubioasa. Daca nu blocheaza UV ci numai lumina vizibila, riscati sa va stricati ochii. Mai bine fara, si va bazati pe reflexul pupilar.
Eu am facut un efort si am cumparat Julbo, pentru copiii am luat de la Decathlon, iar sotia si i-a facut la un optometrist (lentile de vedere intunecate).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate