Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 

Parcagiu omorat in bataie la Sectia 10

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
434 replies to this topic

#433
Vympel

Vympel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,939
  • Înscris: 12.08.2014

View Postnguyen, on 22 octombrie 2014 - 19:46, said:

Pentru? S-a savarsit fro fapta?

Lovituri cauzatoare de moarte, tortura, omor cu deosebită cruzime etc. o nimica toata, amenda de la 2 la 4 milioane, jumatate in 48 de ore.

Edited by Vympel, 22 October 2014 - 19:50.


#434
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,686
  • Înscris: 30.01.2006
I-au tras si aia o mama de bataie, pe care o merita, si pe care unii care sunt in potriva gaborilor au si recunoscut ca i-ar fi batut. Si din greseala l-au omorat. Pana la urma, daca manca bataie de pomana, era o mare problema, dar asa.... Nu dau 2 bani. Eu in viata mea nu i-am incurcat pe altii, de ce altii isi permit sa ma incurce pe mine, si apoi sa si scape eventual cu o amenda de cateva sute de lei, pe care oricum ii face la loc in cateva ore de cerut bani? Bataia e rupta din rai, parca asa se zice.

Nu-mi judecati postul, mai ales aia care spuneau mai in prima pagina ca si ei ar fi aplicat o corectie. E o linie subtire intre o corectie si a omora in bataie. Asta daca nu-i dai doar 2 palme, caz in care e posibil sa iesi mai sifonat decat ai avut intentia. Ori il bati bine, ori ti-o iei pe coaja.

#435
nguyen

nguyen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,850
  • Înscris: 05.02.2012

View PostVympel, on 22 octombrie 2014 - 19:49, said:

Lovituri cauzatoare de moarte, tortura, omor cu deosebită cruzime etc. o nimica toata, amenda de la 2 la 4 milioane, jumatate in 48 de ore.

Eu pentru ce au facut politistii as fi dat o medalie si un spor la salariu pentru performante deosebite. Eventual si o pensie speciala, asa cum au parlamentarii.

Faptele bune (adica starpirea unor paraziti) trebuiesc apreciate, si nu incriminate.

Edited by nguyen, 23 October 2014 - 10:03.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate