Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Yahoo Messenger

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
d-rive

d-rive

    zic tir

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.02.2009
Am instalat YahooMessenger pe macbook pro 13.3 retina late 2013 si nu-mi vede microfonul si camera.
Pe Skype sau altele similare merge ok.

Mai mult ca sigur este de la yahoo messenger problema. Ati patit acelasi lucru, aveti idee ce se poate face?

#2
PlasticBoy18

PlasticBoy18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 03.11.2009
Avand Skype, Facebook, Viber etc nu stiu de ce mai folosesti prostia aia. Niciodata nu a functionat cum  trebuie.

#3
d-rive

d-rive

    zic tir

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.02.2009
Pentru ca cei cu care vorbesc doar aia folosesc. Altfel nu-mi bateam capul cu YM.

#4
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
YM nu a scos o versiune bună de mac până acuma...

#5
Maneleist

Maneleist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 11.07.2009
Vă salut.
Am o problemă cu autentificare al Messengerului pe un iPhone 3Gs cu versiunea de iOs 6.1.6. “Sus deasupra a fiecărui imagine o să observați câte o cifră numaratat de mine” adică sunt pașii imagine cu imagine pe care i-am făcut. Ok. Asta ca asta. Am postat acest mesaj pt. voi care vreți să mă ajutați cu logarea a messengerului. Am reinstalat și tot am reinstalat, dar în zadar. Aveți idee? Vă rog, mult.

Attached Files



#6
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
eu am probleme cu yahoo pe telefon...ce-i drept nu am un ultra smartfone.... mi se par inutile, insa nu am gasit nici o varianta pentru symbian care sa se poata loga din cauza ca intra imi zice Yahoo autentificare neautorizata. Culmea cand aveam un SonyEricsson k330 imi mergea, acum pe nokia 5230 nu vrea

#7
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 26.02.2010
Suportul pentru aplicatia yahoo messenger - versiunea symbianului a fost retrasa de yahoo, anul trecut.

#8
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,041
  • Înscris: 26.04.2007
din pacate Yahoo-ul nu prea a mai facut update-uri la aplicatia de mesagerie
Se pare ca nu ii intereseaza prea mult, este timpul sa te gandesti la alt telefon (probabil?!)

#9
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
dece sa iau alt telefon? folosesc telefonul asta (nokia 5230) la fel de mult cum foloseam si pe celalalt (SonyEricsson k330) adica la vorbit, mesaje si pe net uneori sa vad programul de la transurb sa nu stau ca prostul in statii la autobuz, in nici un caz nu am sa bag bani in telefon pentru messenger

#10
Amenofis

Amenofis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 23.03.2007

View PostMooF2010, on 19 septembrie 2014 - 14:08, said:

dece sa iau alt telefon? folosesc telefonul asta (nokia 5230) la fel de mult cum foloseam si pe celalalt (SonyEricsson k330) adica la vorbit, mesaje si pe net uneori sa vad programul de la transurb sa nu stau ca prostul in statii la autobuz, in nici un caz nu am sa bag bani in telefon pentru messenger
Am patit-o si eu.Pe un mac, dupa un update de sistem de operare (Maverick) imi apare mesajul Sorry, you have entered incorrect login credentials.
Pot sa umblu pe undeva, ceva?

#11
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
la mine imi refuza logarea si apoi imi trimite alerta de securitate si imi bloceaza temporal contul bla bla bla.... forta yahoo

#12
Amenofis

Amenofis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 23.03.2007

View PostMooF2010, on 20 septembrie 2014 - 23:10, said:

la mine imi refuza logarea si apoi imi trimite alerta de securitate si imi bloceaza temporal contul bla bla bla.... forta yahoo
Interesant la mine este faptul ca nu am nici o problema in a intra pe mail cu aceleasi informatii. Doar pe messenger.............

#13
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
vorbim de symbian aici nu? ce-i drept am impresia ca si niste setari la cont mai exagerate si facute in scarba ca ama vut un moment in care m-au innebunit cu securitatea si i-am bagat si nr de telefon si email secundar si intrebari de securitate si tot ce mi-au cerut ei numai sa ma lase in pace ca oricum ma doare undeva daca mi-l fura cineva.

Edited by MooF2010, 22 September 2014 - 11:39.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate