Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Problema net de la cosmote (cartela) pe samsung s4 mini

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Cel mai simplu e sa te duci la un magazin Germanos sau Cosmote, iti face acolo setarile in 2 secunde si scapi de bataia de cap. Eu asa fac de vreo 5 ani...

#20
Razbunatoriicheli

Razbunatoriicheli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 05.01.2009

View Postoauzor, on 25 ianuarie 2014 - 01:23, said:

Cel mai simplu e sa te duci la un magazin Germanos sau Cosmote, iti face acolo setarile in 2 secunde si scapi de bataia de cap. Eu asa fac de vreo 5 ani...

da...dar stii ce e trist? cand eram la vodafone, cum bagam cartela, primeam setarile si gata..mergea netul din prima, brici...e singurul "-" care l-as atribui eu celor de cosmote..

#21
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Singurul minus pe naiba. Sunt la ei in retea pe abonament de mai bine de 5 ani, si in momentul de fata le gasesc numai minusuri, nici un plus. Ar fi asa: preturi mari la telefoane, personal incompetent, sunet in apeluri prost, net varza, echipamente de toata jena (acele routere mobile 3G ZTE).

#22
Razbunatoriicheli

Razbunatoriicheli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 05.01.2009

View Postoauzor, on 25 ianuarie 2014 - 01:47, said:

Singurul minus pe naiba. Sunt la ei in retea pe abonament de mai bine de 5 ani, si in momentul de fata le gasesc numai minusuri, nici un plus. Ar fi asa: preturi mari la telefoane, personal incompetent, sunet in apeluri prost, net varza, echipamente de toata jena (acele routere mobile 3G ZTE).

in ceea ce priveste sunetul in apel, mi se pare mult mai bun fata de vodafone..iar restul..nu le-am incercat...dupa cum ti-am spus, sunt multumit de sunetul in apeluri, de minutele care mi le ofera..si cam atat :)

#23
marcu35

marcu35

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,396
  • Înscris: 03.05.2011
Mai sigur e ca nu functioneaza reteaua

#24
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,071
  • Înscris: 04.10.2005
Ai activat serviciul de internet?

#25
dasca

dasca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 986
  • Înscris: 17.08.2010
Sms la 638 cu text "activare", dupa care broadband la apn. Daca nu merge asa e sim ul cu probleme, trebuie schimbat

#26
Razbunatoriicheli

Razbunatoriicheli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 05.01.2009

View Postdasca, on 25 ianuarie 2014 - 19:12, said:

Sms la 638 cu text "activare", dupa care broadband la apn. Daca nu merge asa e sim ul cu probleme, trebuie schimbat


Gata. Merge..cum am trimis mesaj la acel numar, am si navigat si merge fara probleme.
Multumesc mult de tot celor ce au raspuns si m-au ajutat.
O seara buna va doresc in continuare.
Stima

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate