Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Retenție R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
5197 replies to this topic

#4465
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Si mie! :)

#4466
mvjhon

mvjhon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 28.02.2010
la cati doritori sunt, baga-le aici :)

#4467
DonGiulliano

DonGiulliano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 08.09.2010
da, da.. sa fie transparenta domn'le  Posted Image

#4468
recl-sr

recl-sr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 17.04.2009

View PostWShow13, on 24 februarie 2015 - 19:34, said:

@Digi-Helper. Am o problema cu tableta din oferta de retentie. Dupa mai putin de un an de la prelungirea contractului a cedat, iar in momentul asta ma gandesc sa o duc in service. Are certificat de garantie? Nu eu am fost cel care a ridicat-o, nefiind titularul contractului. Multumesc anticipat.

// Am aflat ca am garantia. Vin cu o alta intrebare: la ce service ar trebui s-o duc pentru un termen de reparatie mai redus? Sunt din Bucuresti si tableta in cauza este produsa de Allview.

Depanero
Sfinx Telecom
Eu am apelat la Sfinx din Sun Plaza cu 2 telefoane, au venit cam in 8 zile.

#4469
CelDeSus

CelDeSus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 09.07.2006
salut. A luat cineva de curand router gigabit de la digi? Sunt in stoc sau e cu lista de asteptare ?

#4470
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
Din cate se vede pe aria RCS&RDS la sectiunea  "dupa cat timp ati primit routerul gigabit?"  o sa vezi ca se asteapta si cam 1/2/3 ani.............
Momentan cica nu sunt de loc pe stoc.

#4471
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,348
  • Înscris: 16.04.2014

View PostCelDeSus, on 07 aprilie 2015 - 21:21, said:

salut. A luat cineva de curand router gigabit de la digi? Sunt in stoc sau e cu lista de asteptare ?

In cazul in care nu sunt in stoc, se va prelua o comanda si vei fii instiintat prin mail si/sau sms (in functie de datele de contact lasate la plasarea comenzii) de indata ce vor ajunge in stoc.

#4472
Sceleron

Sceleron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 05.12.2010
Salutare tuturor!
Stie cineva daca exista vreo oferta anume pentru cei care vor sa treaca cu toate serviciile de la UPC (TV & Net) si RTC (Tel fix-portare), la RCS-RDS? In plus, cred ca ar fi vorba si de contractat un DON, dar nu sunt sigur, inca. Intreb pentru niste rude mai in varsta, din Bucuresti; si nu sunt hotarate, s-au apucat sa stranga oferte Posted Image , deocamdata...  
Multumesc.

#4473
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,747
  • Înscris: 10.05.2008

View PostVladutzU2013, on 07 aprilie 2015 - 21:24, said:

Din cate se vede pe aria RCS&RDS la sectiunea  "dupa cat timp ati primit routerul gigabit?"  o sa vezi ca se asteapta si cam 1/2/3 ani.............
Momentan cica nu sunt de loc pe stoc.
hai mai stai in banca ta

de abia se face 1 an in iunie de la disparitia din a oferta a lui h218n

gigabitul a mai stat o vreme in casierii + ca inca se da pe teren pe ici pe colo

#4474
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
La cum scrie,si ce scrie,nu prea sta nici in banca de la scoala.Ori daca sta ,o face de pomana.

#4475
stiinta_craiova

stiinta_craiova

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,165
  • Înscris: 31.08.2009
Salut. Am primit si eu tableta samsung 3g modelul SM-T116 de la Samsung. Toate bune si frumoase, dar butonul de Home nu functioneaza. Am cautat prin setari dar nu am gasit. Cand apas butonul Home nu revine la ecranul principal. Vreo sugestie, exista vreo setare ceva sau nu e activ?

Edited by stiinta_craiova, 26 April 2015 - 21:46.


#4476
espero_klm

espero_klm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 08.02.2008
Buna ziua,

Sunt din Arad, si sunt abonat de mai mult de 5 ani la RDS pentru cablu, telefonie fixa si internet FiberLink200 (la care am si un stick).

Am primit o oferta cum ca as putea beneficia de o tableta gratis (sau reduceri la abonamentele pentru serviciile fixe) daca as semna pentru prelungirea contractelor cu inca 24 de luni.

La reprezentanta mi s-a zis ca din moment ce am deja stickul, pot opta gratis doar pentru versiunea de tableta fara 3G (deci doar wi-fi). Totusi, daca as vrea si cu 3G, atunci asta m-ar costa 5 RON/luna...

Mi s-a vorbit de doua tipuri de tablete: Allview si Samsung, fara mai multe amanunte.

Va rog sa-mi spuneti daca lucrurile stau intr-adevar in asa fel precum mi s-a zis?

Puteti sa-mi dati caracteristicile acestei tablete care se poate obtine pe gratis (tipul de procesor, memoria RAM, rezolutia ecranului, daca are GPS, etc.)

Daca cumva raspunsul la intrebarile mele se afla deja pe forum, va rog sa-mi indicati paginile in pricina (eu am citit cateva pagini in urma, dar nu am gasit).

Multumesc anticipat pentru raspuns si lamuriri.

#4477
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Vezi aici!

#4478
espero_klm

espero_klm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 08.02.2008
@Venboteam
Multumesc pentru raspuns.

Deci in cazul meu oare am sa pot sa aleg intre un Allview cu wi-fi si Samsung cu wi-fi, ambele pe gratis?

Variantele cu 3G vor fi deci contra cost (5 RON / luna), din cauza ca am deja stick la abonamentul Fiberlink200? Asa stau lucrurile oare?

Edited by espero_klm, 27 April 2015 - 19:30.


#4479
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Eu am un tab3 si ma joc pe el multe jocuri de pe play[cu masinute si impuscaturi]Nu cred ca as mai fi asa fericit cu un Allview... Plus ca astia fac figuri la garantie.

#4480
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012

View Postespero_klm, on 27 aprilie 2015 - 19:28, said:

Deci in cazul meu oare am sa pot sa aleg intre un Allview cu wi-fi si Samsung cu wi-fi, ambele pe gratis?
Variantele cu 3G vor fi deci contra cost (5 RON / luna), din cauza ca am deja stick la abonamentul Fiberlink200? Asa stau lucrurile oare?
Din ce stiu eu, exista si posibilitatea sa renunti la stick, iar apoi sa faci prelungire si sa soliciti tableta cu sim gratuit.

#4481
stiinta_craiova

stiinta_craiova

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,165
  • Înscris: 31.08.2009
Salut. Am fost cu tableta in punctul de prezenta de unde am luat-o, a constatat si domnisoara de acolo ca butonul Home nu merge si mi-a schimbat-o cu una identica, iar la aceasta totul este ok.

#4482
bits

bits

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,907
  • Înscris: 11.01.2007
Dar versiunea de tableta doar cu wifi,cea gratuita are cumva si slot pentru sim?As folosi sim-ul din stick in tableta in unele deplasari.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate