Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Problema flash

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
KristalFM

KristalFM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.08.2009
Salut baieti,
De curand am instalat windows 8,1 totul merge perfect, insa ceea ce nu este ok sta la partea flash. Daca ma uit la un clip pe yt,vimeo, in formatul standard fara sa-l fac full-screen si acesta este un filmulet browser-ul se blocheaza, daca-l fac in fullscreen atunci nu exista nicio problema, daca este doar o melodie ce are un art-work iarasi nu este nicio problema poate fi ascultata si in fullscreen cat si windowed.
Daca urmaresc ceva pe twitch fie in full fie wind acesta se blocheaza la un interval scurt de timp.
Am instalat Firefox din nou, am incercat chrome, explorerul standard, am instalat din nou flash-ul nicio treaba..

#2
danraducanu

danraducanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 12.12.2013
Drivere placa video? Sunt la zi? Altceva ce sa nu fi incercat nu stiu

#3
KristalFM

KristalFM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.08.2009

View Postdanraducanu, on 22 ianuarie 2014 - 16:31, said:

Drivere placa video? Sunt la zi? Altceva ce sa nu fi incercat nu stiu

M-am gandit si la aceasta idee, dar avand in vedere ca laptop-ul a venit freedos am incercat sa instalez cam ce drivere am gasit pt el pe site-ul companiei. Posibil sa fie ceva gresit la ei ?

#4
danraducanu

danraducanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 12.12.2013
Daca ai o placa video dedicata, nVidia sau ATI, poti lua direct dupa site-ul lor.. adica sa nu iei de la producatorul laptopului poate sunt mai vechi.

Ai avut si W8 simplu inainte? facea aceleasi chestii? Ma gandesc ca poate vreun driver de-al tau sa nu aiba inca o varianta noua.. in acest caz trebuie sa astepti pana apare, sau sa bagi alt Windows.

Dar daca laptopul e relativ nou, n-ar trebui sa faca figuri. Incearca o reinstalare (la W8 poti incerca de fapt un refresh sau un reset din setarile lui)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate