Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Lista canalelor „must-carry“ în anul 2014.

- - - - -
  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#163
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Cred celor de la UPC nu le place cand vad acea lista mai ales cand vad ca Digi24 e pe 10 pe un trend ascendent nu vad ce ar mai comenta acuma.

#164
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,460
  • Înscris: 09.03.2007
La Pitești travel mix este în grilă, Sibiul cred că are tot ca Oradea multe maghiare în grilă și de asta nu e.

Edited by dondhanny, 10 February 2015 - 16:55.


#165
fiuny

fiuny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 26.03.2007
Nici Aradul nu are travel mix!

#166
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,460
  • Înscris: 17.06.2007
Eu nu inteleg de ce cna-ul a aprobat in grila must-carry NATIONAL 24 PLUS. Mi se pare cel mai jenant canal tv din Romania. Sincer, in afara de reluari si de 2 seriale altceva nu vad, pur si simplu mi se pare bataie de joc la adresa telespectatorilor. Fratii carbogazosi or il inchid ori il reprofileaza.  Nu stiu, in canal de muzica, de desene animate, in orice, dar cum arata acum e jalnic. Mai bine filmeaza valurile marii si crestele muntilor si tot ar fi mai atractiv.

Edited by donmarinica, 10 February 2015 - 23:03.


#167
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Sunt mai multe canale din grilă, care teoretic nu au ce căuta acolo, dar pentru cabaliști nu ar trebui să fie o problemă, pentru că nu îi costă nimic! Pe noi nu afectează această grilă, pentru simplu fapt că dacă ai în grilă anumite poți să-le "ignori"!

#168
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011

View Postdanielavram, on 10 februarie 2015 - 15:38, said:

Cred celor de la UPC nu le place cand vad acea lista mai ales cand vad ca Digi24 e pe 10 pe un trend ascendent nu vad ce ar mai comenta acuma.

Cei de la UPC ar trebui sa se bucure ca au privilegiul de a retransmite cel mai bun post de stiri si singurul de stiri in HD din Romania. In locul lor as muta cat mai repede Digi 24 pe 400 si as introduce versiunea HD pe 173.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate