Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Rfg crescut

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 

Ce fel de tractor sa cumpar? John deere vs Case

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006

View PostDaniel_Florici, on 17 decembrie 2013 - 13:29, said:

Pretul cu, care ai achizionat tu este cel real. Nu ti-au facut nici un discount, stai calm. Una este pretul pt cine intreaba si una este pretul pt cine cumpara. Asa va mai creste inima cand vedeti ca aveti 20.000 euro reducere......tre sa fii destul de credul, ca sa nu spun altceva!
Sunt constient de asta, am si specificat ca "discountul" e fata de pretul de lista. Dar multi nu stiu si se arunca direct la cat cere dealerul; eventual daca ii mai reduce 1000€, deja fuge la banca sa scoata banii sa nu piarda oferta...

#20
Insane_

Insane_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 28.09.2010
Eu zic ca era mai bine sa pui titlul la topic "Am 120.000 euro",se incheiau polemicile ,noi intelegeam ideea si gata.

#21
zarl

zarl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 15.12.2013
Nu vrea sa-i laud pe cei de la http://secondhand-utilaje.ro dar au marfa de calitate ce e drept second-hand de care am auzit pe vecinul meu si inca un prieten ca au fost multumiti , nu stiu in rest daca au asa marfa , dar merita sa va uitati . Preturile mi sa parut maricele dar veciunu meu si prietenul meu au zis ca si-au meritat pretul.

#22
Ravasy

Ravasy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 30.09.2013
Nu-mi vine sa cred.
Ai dubii la ce utilaje sa-ti iei la 120000 euro.
Daca aveai buget 10000-20000 euro mai ziceam.

Edited by Ravasy, 11 April 2014 - 13:19.


#23
scab2005

scab2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.08.2012
Fendt si John Deere sunt clar mai bune mai rezistente decat Case,are si diferenta aceea de pret o baza.

#24
Petrecristi

Petrecristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 19.12.2009

View Postzarl, on 11 aprilie 2014 - 10:17, said:

Nu vrea sa-i laud pe cei de la http://secondhand-utilaje.ro dar au marfa de calitate ce e drept second-hand de care am auzit pe vecinul meu si inca un prieten ca au fost multumiti , nu stiu in rest daca au asa marfa , dar merita sa va uitati . Preturile mi sa parut maricele dar veciunu meu si prietenul meu au zis ca si-au meritat pretul.

Buni aia din site recomandat de tine. Ce nu inteleg este cum ti-a fost recomadat de vecinul tau si inca un prieten si aici zici ca e siteul tau... Cel putin e bine ca recunosti ca aveti preturile prea mari cu toate ca "vecinul" zice ca a meritat pretul...

#25
Eqinto

Eqinto

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.09.2015

View PostFeDani, on 17 decembrie 2013 - 13:14, said:

Arata-mi unu care da discount-uri de 20 k cocosei si azi ma duc acolo sa iau ceva!

Dealerii au discounturi importante fata de pretul de catalog, astfel incat, in functie de valoarea totala a contractului, un discount de 20k poate fi usor intalnit in practica

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate