Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la un proiect in Python la un ...

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!
 Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 

Apollo Residence 2

- - - - -
  • Please log in to reply
1110 replies to this topic

#829
andreea144

andreea144

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 15.01.2015
Mai sunt apartamente de 2 camere disponibile in complexul Apollo?
Initial am vrut sa ma orientez spre ansamblurile din Prelungirea Ghencea, insa exista un singur mijloc de transport in zona (autobuz RATB), prin urmare ma voi orienta spre Popesti Leordeni unde am metroul aproape, iar complexul Apollo mi s-a parut a fi cel mai dragut si bine organizat din zona. Multumesc!

#830
accxdru

accxdru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 06.05.2007
Am auzit ca s-ar mai face alte 9 sau 10 blocuri pe terenul de langa Apollo 2. Cel mai bine pentru a afla daca mai sunt apartamente libere este sa contactezi un agent de la Sud Re....

#831
adrianna1

adrianna1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.11.2014
Cu siguranta in Apollo 2 nu mai sunt apartamente libere... garsoniere fara balcon sunt sanse sa mai gasiti. Cat despre noul complex de langa Apollo 2, din cate am inteles ultima data de la dezvoltator, il va construi, dar nu cred ca se va intampla in 2015...

#832
markimark

markimark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 06.10.2013
Garsoniere fara balcon nu avem . Toate apartamentel si garsonierele au balcon iar cele de la parter( unele) au si balcon exterior. Esti sigura k nu mai sunt ap. de vanzare, eu am vazut clienti veniti impreuna cu agentul de vanzari in blocul8 la vizionare.

#833
banica14

banica14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 22.12.2014
Cel mai bine ar fi sa ia legatura cu un agent si sigur el are toate detaliile.
Si din cate stiu eu in decembrie mai era ceva disponibil in Apollo 2.

#834
andreea144

andreea144

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 15.01.2015
Va multumesc pentru raspunsuri, asa voi face! :)

#835
adrianna1

adrianna1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.11.2014

View Postmarkimark, on 21 ianuarie 2015 - 14:15, said:

Garsoniere fara balcon nu avem . Toate apartamentel si garsonierele au balcon iar cele de la parter( unele) au si balcon exterior. Esti sigura k nu mai sunt ap. de vanzare, eu am vazut clienti veniti impreuna cu agentul de vanzari in blocul8 la vizionare.

Esti sigur ca nu sunt garsoniere fara balcon in Apollo 2?? Ce zici de apartamentul numarul 4 din blocul 7?? ->  http://www.apollores...erceni/#blocul7
Probabil clientii erau la vizionari tot pentru garsoniere... Ultima data cand am fost in Apollo, erau doua cupluri carora li s-a spus clar ca nu mai sunt apartamente libere, doar garsoniere..

#836
bulan60

bulan60

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,274
  • Înscris: 19.01.2009

View Postadrianna1, on 21 ianuarie 2015 - 21:32, said:


Ce zici de apartamentul numarul 4 din blocul 7?? ->  http://www.apollores...erceni/#blocul7

Blocul 9 s-a vandut si fara sa mai fie prezentat in oferta.

#837
catalinho85

catalinho85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 06.01.2007
Cand am dat avansul era in oferta. Eu am luat la et.1

#838
bulan60

bulan60

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,274
  • Înscris: 19.01.2009
Si la parter era atunci la apartamentul 4 spatii diverse ca apartament nu e.

#839
banica14

banica14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 22.12.2014
Eu cred ca Apollo este cel mai cautat cartier si se vad foarte repede,de exemplu eu am rezervat in blocul 7 si in constructie erau doar 1,2 si 3.
In zona asta pare a fi cel mai frumos cartier prin arhitectura pe care o are.

#840
ilestan

ilestan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 25.03.2014
Este intr-adevar cel mai frumos ansamblu din zona!
Se pare ca se va continua constructia urmatoarelor blocuri Apollo pe terenul ramas liber, inainte de Brown Residence!
Personal, chiar sunt multumit de profesionalismul dezvoltatorului si al echipei cu care lucreaza si am recomandat tuturor cunostintelor acest ansamblu.

#841
gipsy10

gipsy10

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 23.01.2015
Buna tuturor, am citit despre complexul asta, cred ca aproape toate comment-urile voastre :) am citit si despre alte cartiere, Apollo pare avea avea cam cele mai bune review-uri pana acum. Din cate am vazut nu mai exista apartamente de 3 camere disponibile asa ca am incercat sa contactez reprezentantii pentru a-mi spune daca mai exista in plan constructia altor blocuri. Am lasat un mesaj pe site, iar dupa 3 zile m-a contactat o 'don'soara' de la Sud Rezidential care nu mi-a raspuns la intrebare dar m-a intrebat daca ma intereseaza Confort Urban din Rahova. I-am spus ca nu, mi-a inchis telefonul :) si tot nu am aflat raspunsul. Am vazut ca s-a mai discutat asta si anul trecut, intre timp aveti cumva informatii noi ? Dezvoltatorul continua acest proiect ?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri !

#842
banica14

banica14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 22.12.2014
Astazi am vorbit cu agentul de la Sud care m-a ajutat pe mine cu toate demersurile la achizitionare.vestea buna este ca se va face si apollo 3 langa Apollo 2 pe tereunl care este liber.
Pentru cei interesati va pot lasa numarul agentului pe privat.

#843
mykeandreas

mykeandreas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.12.2007
Poate cineva sa imi trimita numarul dezvoltatorului pe privat ?
As dori sa discut cu el despre noile blocuri pe care vrea sa le construiasca similar cu Apollo 2.
Am discutat deja cu agentul dar nu stie nimic exact.

#844
ilestan

ilestan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 25.03.2014
Din cate am auzit, intr-adevar se vor mai construi 9 blocuri vizavi de Apollo 2 Posted Image

Edited by ilestan, 26 January 2015 - 19:58.


#845
mykeandreas

mykeandreas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.12.2007
Momentan agentul de la SUD nu prea stie foarte multe, o sa discut cu dezvoltatorul si va tin la curent.

#846
mykeandreas

mykeandreas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.12.2007
Am discutat cu dezvoltatorul, a zis ca o sa faca 9 blocuri pe terenul de langa apollo 2. Ca si modificare, blocurile o sa aiba P + 4 + M, deci 1 etaj in plus fata de Apollo 2, iar balcoanele de pe lateral o sa fie putin diferite, similar cu blocul 10. O sa mai fie modificari la compartimentarea apartamentelor.
In 2-3 saptamani ar trebui sa dea drumu la proiect,deci urmariti site-ul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate