Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

"Noile abonamente Cosmote Free S M L".

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2196 replies to this topic

#1
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Este posibil ca maine Cosmote sa lanseze 5 abonamente noi de voce. Nu am habar de preturi si de ce beneficii vor avea respectivele. Informatia o am de la un prieten care lucreaza la ei, nu a vrut sa spuna mai multe. Ceva cunoscatori ai informatiei pe aici? Sa ne lumineze cu mai multe detalii?

#2
Blender33

Blender33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 01.09.2012
Eu stiu ca lucreaza la un nou site de la cineva care chiar a testat...

#3
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Ar fi si cazul sa schimbe site-ul, eventual o integrare cu webcare, cum e la Vodafone si Orange, magazin online, etc. etc.

#4
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,183
  • Înscris: 13.01.2011
Au schimbat si ei ,,ofertele '' antice, uitate si inexistente ?!

Cand eram la ei, daca doream sa vad stocul de telefoane, nu era posibil sa il vad actualizat cu ultimele modele, erau modele vechi de cativa ani.

Era fooooaarte greu sa faca actualizarea zilnica a stocurilor, un aitist din firma...

Edited by crisstonne, 18 September 2013 - 17:14.


#5
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013
mai bine sa schimbe site-ul ca orice oferta ar pune pe el la cum arata acum nu inspira incredere deloc vor sa fie premium dar nu fac nimic pentru asta

#6
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Fuziunea cu Romtelecom ar fi cel mai bun lucru care li s-ar intampla vreodata, momentan nu am mai auzit nimic despre acest subiect. Nu cred ca s-ar supara cineva daca ne-ar fi livrate servicii combinate (mobil, fix, tv, internet), lucru util pt. cei care sunt abonati la ei (doar o singura factura, eventual ceva reduceri la achizitionarea tuturor servicilor la pachet).

#7
TinMan

TinMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 02.08.2013

View PostYukoto, on 18 septembrie 2013 - 17:18, said:

Fuziunea cu Romtelecom ar fi cel mai bun lucru care li s-ar intampla vreodata, momentan nu am mai auzit nimic despre acest subiect. Nu cred ca s-ar supara cineva daca ne-ar fi livrate servicii combinate (mobil, fix, tv, internet), lucru util pt. cei care sunt abonati la ei (doar o singura factura, eventual ceva reduceri la achizitionarea tuturor servicilor la pachet).

Ce fuziune? Pai nu-s tot aia? CosmOTE si OTE Romtelecom? Sau or fi vandut grecii Romtelecomul?Posted Image

#8
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012

View PostTinMan, on 18 septembrie 2013 - 17:25, said:

Ce fuziune? Pai nu-s tot aia? CosmOTE si OTE Romtelecom? Sau or fi vandut grecii Romtelecomul?Posted Image


http://forum.softped...evine-t-mobile/

S-a vorbit aici despre o viitoare posibila fuziune.

#9
TinMan

TinMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 02.08.2013

View PostYukoto, on 18 septembrie 2013 - 17:18, said:

Fuziunea cu Romtelecom ar fi cel mai bun lucru care li s-ar intampla vreodata, momentan nu am mai auzit nimic despre acest subiect. Nu cred ca s-ar supara cineva daca ne-ar fi livrate servicii combinate (mobil, fix, tv, internet), lucru util pt. cei care sunt abonati la ei (doar o singura factura, eventual ceva reduceri la achizitionarea tuturor servicilor la pachet).

Iar de pret .... sa nu mai vorbim! Nu-i vad pe greci vanzand ceva ieftin, nici sa-i pici cu ceara! Nici in orasele marisoare, unde nu se pot misca de concurenta lui Teszari sau a baietilor cu floarea albastra (nu le dau nume, sa nu se creada ca le fac reclama mascata) - deci nici unde concurenta e intrata pana la urechi, Romtelecomicii nu fac oferte cu nici un chip! Intra si ei cu net - NextGen este o divizie a lor - si cu telefonie mobila (Cosmote), dar cu exceptia telefoniei mobile au preturi!!!!!!

#10
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013
O sa se ajunga si la fuziune dar cred ca va fi treptat, cum a fost Connex-Vodafone rebranduire, din pacate Cosmote mai are de lucrat mult la capitolul imagine/calitate servicii acum, nu au servicii proaste dar nu prea stiu cum sa se promoveze ca si companie, parerea mea....ar trebui sa inoveze mai mult sa schimbe acolo unde pot cu resursele pe care le au, lucruri mici cum ar fi site-ul si care pot face diferenta uneori...

#11
TinMan

TinMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 02.08.2013

View PostYukoto, on 18 septembrie 2013 - 17:27, said:



http://forum.softped...evine-t-mobile/

S-a vorbit aici despre o viitoare posibila fuziune.

Scuze, care fuziune daca sunt aceeasi firma????Posted Image

View Postxpedia, on 18 septembrie 2013 - 17:35, said:

O sa se ajunga si la fuziune dar cred ca va fi treptat, cum a fost Connex-Vodafone rebranduire, din pacate Cosmote mai are de lucrat mult la capitolul imagine/calitate servicii acum, nu au servicii proaste dar nu prea stiu cum sa se promoveze ca si companie, parerea mea....ar trebui sa inoveze mai mult sa schimbe acolo unde pot cu resursele pe care le au, lucruri mici cum ar fi site-ul si care pot face diferenta uneori...

Nu au servicii proaste? Internet prin ADSL? In 2013? Hai, la tara, inteleg, ca infrastructura pe care o au doar asta permite, dar in orase ...
Iar viteza - cel putin la tara - daca esti invatat cu net "pe tzeava" te plictisesti pana deschizi o pagina. Iti revii, cand iti vine factura Posted Image

#12
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Degeaba sunt detinute de aceeasi companie, daca au denumiri si personal diferit, doar CEO parca e comun

#13
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Romtelecomul e deținut aproape jumate de stat, iar Cosmote e deținut o parte de RTC, o parte de greci, parcă așa era..
Mie să-mi spună când au degând să lanseze o rețea națională broadband, fixă sau mobilă.

#14
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,084
  • Înscris: 27.09.2005
Am vazut in seara asta lipind un afis ceva genul cosmote free...incepand de la 8,8...nu stiu ce

exista cosmote free?

#15
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
E o extraoptiune cu minute nationale parca, prin free s-au referit la vorbit liber in orice retea..

#16
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,084
  • Înscris: 27.09.2005
mare in mijloc sus  scria cosmote free
apoi dedesubt ceva nelimitat..
apoi scria incepand de la 8,8 euro
si cam atat am retinut

#17
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
http://www.gds.ro/pdf/2013-09-19.pdf prima pagina a ziarului local nr1. Cosmote FREE. NELIMITAT internet, minute, sms-uri + smartphone-uri la TOATE abonamentele de la 8,8 Euro

#18
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,719
  • Înscris: 26.02.2010
http://free.cosmote.ro

Edited by aris86, 18 September 2013 - 19:41.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate