Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Despre TAPET

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
adrianna82

adrianna82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.03.2008
Vreau sa pun tapet pe niste pereti. Ce am vazut la bricostore, dedeman.. etc nu m-au impresionat prea tare.
Stiti prin Bucuresti magazine cu asa ceva in care sa gasesc tapet de calitate la preturi decente?

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,136
  • Înscris: 22.05.2003
Eu am luat de cateva ori de la casaroyal.ro
Au foarte multe cataloage de mostre.
Vezi magazinele la Contact.

P.S. Daca ai gargauni, te trimit si la unii care iti pot printa ce model iti doresti pe tapet!

#3
adrianna82

adrianna82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.03.2008
Si ca preturi cum sunt? As vrea sa nu depaseasca 100 lei metrul.

#4
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Mai stiti si alte magazine unde pot gasi o gama variata de tapet, la preturi decente? Maxim 100-150 lei metrul?

#5
LittleJo

LittleJo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 15.12.2006
Salutare!
Vin si eu cu o nedumerire/problema, in speranta ca ma veti ajuta sa gasesc o rezolvare.
Joi a fost aplicat tapetul in una dintre camere. Am observat ca imbinarile se vedeau destul de tare, insa am primit doua raspunsuri care m-au lasat cam fara replica ("asa e tapetul" si "e inca ud, cand se usuca nu o sa mai fie asa vizibila imbinarea"). Vineri situatia arata mai rau decat cu o zi inainte. Am pus cateva poze sa puteti vedea care e problema. Cu echipa care a montat tapetul inca nu am discutat, vineri si sambata nu a fost.
Sunt foarte nemultumita de rezultat. E adevarat, sunt si foarte pretentioasa din fire, insa cred ca nu sunt singura careia i se pare ca nu arata nici pe departe asa cum ar trebui. Pe cine pot trage la raspundere? Cei care au montat (am vazut ca pe rola apare semnul de montaj alternativ; nu stiu exact ce inseamna asta insa e posibil ca ei sa nu fi respectat asta avand in vedere diferentele coloristice?) sau producatorul?
Exista vreo sansa sa il facem sa arate cum ar trebui (care sa nu implice sa-l dam jos pe tot si sa punem altul in loc)? Daca ar fi sa il dam jos, ar fi posibil sa aplicam un var decorativ in locul tapetului (ma intereseaza in mod special daca pot indeparta urmele de adeziv fara sa slefuim iar peretii, pentru ca mi-a cam ajuns cu praful)?
Va multumesc.
ps: nu inteleg de ce ultima poza apare asa (in calculator e portrait iar dupa ce ii dau attach devine landscape), imi cer scuze ca nu ii pot face upload corect.

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate