Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Cum aflu numarul meu de telefon in perioada de gratie?

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
k3nny

k3nny

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.11.2009

 Josef_Mengele, on 28 iunie 2013 - 12:54, said:

*9999# nu merge.


e greseala de tastat sau chiar asta introdusesei?
cu un # in plus inainte de cifre merge si acum!
(adica *#9999#)

#38
cristi712

cristi712

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 08.03.2007

 slai, on 28 iunie 2013 - 13:38, said:

Si io care ma gandeam cum o fi ala care nu-si stie nici macar numarul de telefon...

 bietu, on 28 iunie 2013 - 13:46, said:

e greu de notat numarul undeva nu??? incompetentule! daca memorai numarul undeva cand l-ai cumparat nu mai ajungeai aici!!!

 cristian0007, on 28 iunie 2013 - 22:03, said:


Majoritatea sa puna mana si sa incarce si sa nu mai caute scuze.

 cristian0007, on 28 iunie 2013 - 23:07, said:

Sunteti voi discriminati cu capu.
Serviciul de a-ti afla numarul nu exista,nici pentru cei cu vedere,nici fara.Nu poti avea discriminare cand nici partea cealalta nu dispune de acest serviciu.....
Meniul de la * este foarte intuitiv si spune foarte clar ce taste sa apesi.
Multe jigodii pe lumea asta! Poate a avut omul mai multe cartele, a schimbat si cateva retele, se duce in vreo zona unde nu mai are acoperire decat pe una din vechile cartele vdf, nu vrea sa o incarce fiindca o foloseste doar cateva ore pt a primi vreun apel, sau vrea sa o incarce printr-o varianta oficiala, pe site-ul vodafone unde trebuie sa introduca numarul... La un momendat a platit pt sim-ul ala cu numar, de ce sa puna mana sa incarce doar ca sa afle numarul cand la concurenta se poate afla usor in perioada de gratie? Meniul cu * nu arata numarul de tel.

 origat, on 08 mai 2014 - 16:49, said:

*686# iti arata numarul cartelei vodafone, incercat si testat.
Inca functioneaza! Iar la Orange, cu un simplu apel la 200 iti aflii numarul!

#39
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,087
  • Înscris: 15.05.2008
ce patisi cristi,dai raspunsuri la posture dupa un an respective 2

#40
cristi712

cristi712

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 08.03.2007
acum am avut si eu problema asta cu un sim vodafone aflat in perioada de gratie; am cautat solutia pe mai multe site-uri, peste tot numai inteligenti si destepti moralisti/agresivi, cu raspunsuri ca: "suna un prieten sa iti spuna numarul, esti prost ca nu ai tinut minte numarul, du-te si incarca cartela..."; nu ma asteptam ca si aici sa gasesc tot astfel de raspunsuri! tot respectul pt cei care chiar incearca sa ajute si gandesc un pic situatia!

Edited by cristi712, 29 November 2015 - 02:37.


#41
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Suni la *686# si iti afiseaza pe ecran numarul, aveam si eu niste cartele aruncate prin raft si asa am aflat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate