Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Allview V1 Viper

- - - - -
  • Please log in to reply
10027 replies to this topic

#415
chios

chios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 01.06.2013
Salut...o intrebare pentru utilizatori acestui telefon se merita cumparat sau nu ca la oferta care este acum de 900 lei....ma cam batuie candul sa imi comand si eu.

#416
Marius-Eduard

Marius-Eduard

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 04.11.2013

View Postluci_flash, on 23 noiembrie 2013 - 19:45, said:

I
Ala e WiDi... Posted Image...vine de la wireless display.

Daca ai reusit tu sa instalezi 3 aplicatii, si sa-ti mearga netul pe wireless si pe cartela nu e o reusita. De controlat pc-ul am facut eu acum 5 - 6 ani si cu Nokia N73 (symbian) deci...nu e mare chestie.
Asteapta inca vreo cateva luni, si daca iti merge la fel, si nu iti face figuri pana atunci...mai discutam. In orice caz, tot ce am mentionat eu mai sus nu merge, garantat!

View Postluci_flash, on 23 noiembrie 2013 - 15:36, said:

Iti merge WiDi? Eu ma foarte indoiesc. Garantat iti face figuri clock widgetul, garantat ti se mai schimba melodia pentru sms si apeluri la cea stoc din cand in cand. Garantat face sunete de dezmambrare la fiecare soc. Garantat senzorul de luminozitate functioneaza ca un electrician betiv. Doar fiindca tu nu bagi in seama, sau nu te deranjeaza problemele astea, nu inseamna ca nu exista. Unii dintre noi vor ca Allview sa rezolve problemele intampinate de utilizatori, fiindca nu e normal sa vinzi un telefon care nu functioneaza 100%. TOATE telefoanele cu android au probleme, TOATE, dar Viperul are mai mult decat media. Asta nu inseamna ca e un telefon slab; ba chiar il recomand cu mare drag. Dar in aceiasi masura, toti producatorii seriosi scot updateuri si rezolva problemele.

WiDi ? Adica? Wifi Direct sau Ecran Wireless? Cu Hotspot si Tethering prin Usb si Bluetooth ce putem sa facem? Vreau sa le incerc pe toate sa vad care functioneaza si care nu...

Ecranul Wireless functioneaza, am adaptorul Smart2View. Ce se vede pe telefon se vede si pe TV.
Tonurile setate pentru apeluri sau sms-uri mi s-au resetat doar cand am schimbat cardul, am pus azi unul de 32 gb clasa 10 luat ieri de la Flanco. Functioneaza rapid ca si fara card, am ocupat deja 5 gb cu poze, video si muzica si vreo 30 aplicatii. Jocurile nu prea ma intereseaza pe telefon, nu l-am luat pentru asa ceva, ca sa ma tina bateria doar cateva ore. Posted Image Nu inteleg de ce nu va place unora aplicatia pentru sms-uri, mie mi se pare ok, usor de utilizat si poti alege, ca si la apel, de pe care sim sa trimiti sms-ul.
Nu are niciun sunet ciudat la niciun soc pentru ca nu mi-a cazut niciodata si nici nu ciocan cu el la usa. Posted Image
Senzorul de luminozitate nu prea l-am folosit pentru modul automat, dar mi s-a parut ca la orice alt telefon, depinde cat este de sensibil. Nu-ti convine, il setezi tu la o anumita valoare...
Nu mi s-a inchis niciodata ecranul la apeluri sau sms-uri primite, doar dupa perioada setata. Se mai blocheaza cateodata la sms-uri, intru pe aplicatie si ramane ecranul alb sau negru, tin apasat home, inchid aplicatia pentru sms-uri, intru din nou pe ea si se rezolva. Patesc asa cand mai are putina memorie libera. Mi s-a blocat doar la jocul Real Racing 3, dupa instalare, am incercat de 2 ori si a facut la fel. Am scos bateria pentru deblocare. Poate din cauza setarilor sau aplicatiilor n-am putut sa-l joc.
Figuri la Clock Widget? Ce face sau ce nu face?

Parerea mea este ca te-ai plictisit de acest telefon si acum ii cauti doar defectele...

View Postchios, on 23 noiembrie 2013 - 21:21, said:

Salut...o intrebare pentru utilizatori acestui telefon se merita cumparat sau nu ca la oferta care este acum de 900 lei....ma cam batuie candul sa imi comand si eu.

Daca n-ai pretentii de S4, atunci este o alegere foarte buna.
Cel mai important este sa intelegi ca este dual sim, daca il iei sa-l folosesti doar pentru 1 sim nu are niciun farmec... ia-ti S3 sau altceva asemanator.
Eu l-am luat acum 1 luna de la EMAG, cu adaptor Wifi cadou, la pretul de 1459 lei(cu extra garantie 2 ani).
Daca nu-l aveam deja cumparat, la 900 lei eram primul client. Nu cred ca gasesti vreunul mai bun sub 1000 lei.

Edited by Marius-Eduard, 23 November 2013 - 22:19.


#417
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013

View Postchios, on 23 noiembrie 2013 - 21:21, said:

Salut...o intrebare pentru utilizatori acestui telefon se merita cumparat sau nu ca la oferta care este acum de 900 lei....ma cam batuie candul sa imi comand si eu.

Isi merita toti banii,mai ales ca este la super oferta......iti spun asta din perspectiva unui utilizator de allview p5 alldro timp de 1 an de zile(foarte multumit de el de altfel)......e mare diferenta intre ele

#418
Marius-Eduard

Marius-Eduard

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 04.11.2013
Am umblat prin setari, am oprit economizorul bateriei si am debifat economisirea procesorului, am reinstalat Real Racing 3 pe noul card de 32 Gb si surpriza. Posted Image
Acum chiar merge jocul fara nicio blocare/intrerupere. Avea 923 MB la instalare si acum mi-arata ca ocupa 1.69 Gb.

Attached Files


Edited by Marius-Eduard, 23 November 2013 - 23:26.


#419
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010

View PostMarius-Eduard, on 23 noiembrie 2013 - 22:16, said:

WiDi ? Adica? Wifi Direct sau Ecran Wireless? Cu Hotspot si Tethering prin Usb si Bluetooth ce putem sa facem? Vreau sa le incerc pe toate sa vad care functioneaza si care nu...

Ecranul Wireless functioneaza, am adaptorul Smart2View. Ce se vede pe telefon se vede si pe TV.
Tonurile setate pentru apeluri sau sms-uri mi s-au resetat doar cand am schimbat cardul, am pus azi unul de 32 gb clasa 10 luat ieri de la Flanco. Functioneaza rapid ca si fara card, am ocupat deja 5 gb cu poze, video si muzica si vreo 30 aplicatii. Jocurile nu prea ma intereseaza pe telefon, nu l-am luat pentru asa ceva, ca sa ma tina bateria doar cateva ore. Posted Image Nu inteleg de ce nu va place unora aplicatia pentru sms-uri, mie mi se pare ok, usor de utilizat si poti alege, ca si la apel, de pe care sim sa trimiti sms-ul.
Nu are niciun sunet ciudat la niciun soc pentru ca nu mi-a cazut niciodata si nici nu ciocan cu el la usa. Posted Image
Senzorul de luminozitate nu prea l-am folosit pentru modul automat, dar mi s-a parut ca la orice alt telefon, depinde cat este de sensibil. Nu-ti convine, il setezi tu la o anumita valoare...
Nu mi s-a inchis niciodata ecranul la apeluri sau sms-uri primite, doar dupa perioada setata. Se mai blocheaza cateodata la sms-uri, intru pe aplicatie si ramane ecranul alb sau negru, tin apasat home, inchid aplicatia pentru sms-uri, intru din nou pe ea si se rezolva. Patesc asa cand mai are putina memorie libera. Mi s-a blocat doar la jocul Real Racing 3, dupa instalare, am incercat de 2 ori si a facut la fel. Am scos bateria pentru deblocare. Poate din cauza setarilor sau aplicatiilor n-am putut sa-l joc.
Figuri la Clock Widget? Ce face sau ce nu face?

Citeste tot thredul si ai sa vezi de widget. Aplicatia de sms e urata, parerea mea, si pana selectezi simul de pe care trimiti tre sa dai 3 "clickuri". Plus ca e posibil sa dai send si uiti de pe care sim trimiti. Ceea ce e destul de nasol. Plus ca nu are Pop-up.

WiDi sau WiFi direct, tot aia e. WiDi e rebranduit de Intel si celelalt e a lu Samsung, dar functioneaza pe aceiasi protocoale. In mod normal, daca functioneaza corect nu mai ai nevoie de adaptorul ala, ci se conecteaza direct la televizor (tre sa fie Smart). Si la transfer de fisiere se mai foloseste, pentru ca are o viteaza mult mult mai mare (2.4 Bbit/s la BT 4.0 fata de 250 Mbit/s la WiDi). Si e conexiune directa, fara drivere sau alte figuri. Eu am tonuri e apel stoc, doar ca nu cele initiale, deci nu isi iar nimic de pe card, dar totusi am patit de mai multe ori treaba cu resetarea. Cand schimbam profilul audio de obicei.

Sunt probleme pe care ar fi corect si normal ca Allview sa le repare, nu-i caut hibe rasnitei; cum am spus de multe ori pana acum, sunt foarte multumit de telefon, dar unele chestiuni sunt deranjante. N-am cumparat telefonul de fitza, l-am cumparat pentru ca am nevoie de dual sim, si la momentul achizitiei era cel mai performant, deci n-are treaba plictiseala in discutia asta. Si la suma de 1300 te astepti la ceva bun, nu mediocru. Eu am sperat sa ii se acorde mai multa atentie fata de telefoanele la 300-400 de lei, avand in vedere in primul rand pretul, si in al doilea rand faptul ca a fost bine vandut si popular.

Eu unul am avut toate telefoanele cu luminozitatea pe automat. De la N73 incoace :). Nu mi se pare normal sa ai ai aceiasi luminozitate ziua cand iti bate soarele direct pe ecran, si seara, cu lumina stinsa. Intr-una din cele doua situatii o sa ai o experienta proasta.

#420
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013

View Postursulcret, on 23 noiembrie 2013 - 19:39, said:

Si totusi revin.Ma ajuta si pe mine cineva cu un IGO care sa functioneze ca lumea pe V1?

Am gasit pana la urma aici,pentru cine este interesat:
http://gps4android.b...01_archive.html

#421
alextudor

alextudor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 12.09.2006
Salutare

Odata cu oferta de BF,m-a pocnit ideea de a-mi schimba telefonul. Am un Samsung S7562 de care nu sunt deloc multumit. Intrebarile mele sunt scurte si la obiect: cat tine bateria in urma unei utilizari normale,cu ambele cartele active(eu am vdf si rds). Se merita cumparat in detrimentul unui lenovo P780(asta daca a avut cineva ocazia sa le compare)?

Multumesc.

#422
ConteNegro

ConteNegro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 14.02.2009
Luni o sa ajunga si Viperul meu. L-am luat de la Emag cu Garantia plus 1 an. Cautasem de ceva vreme un Dual sim Android, folosind o perioada un L4 Class tot de la Allview și iată că am facut pasul într-o liga superioara. Am o tableta Viva H8 si sper sa ma obisnuiesc rapid si cu Viperul. Am urmarit forumurile Softpedia si pentru P5 Quad si acolo am vazut o multime de entuziasti care au reusit sa scoata untul din acel model (dovada si numarul mare de opinii postate). Eu sper sa creasca si numarul detinatorilor de V1 Viper si astfel sa fie si sectiunea pentru acest telefon suficient de bine garnisita cu informatii utile. O zi  buna tuturor.

#423
liviudami13

liviudami13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 639
  • Înscris: 02.02.2013
Salutare! Am luat si eu un Viper cu ocazia BF. In mare sunt multumit. Insa...nu am doua cartele la el. Singura pe care o am este o cartela normala si am inserat-o in partea dreapta. Am observat ca semnalul este destul de slab. Trebuie sa-mi achizitionez una micro pentru ca semnalul sa creasca? Si inca ceva: stie cineva de unde dau mai tare sunetul in convorbire? Multumesc.

Edited by liviudami13, 24 November 2013 - 10:55.


#424
vennom79

vennom79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 01.11.2013
F simplu, in convorbire, ai butoanele fizice de volum... Dai de-acolo cat vrei de tare. Bafta!

Pentru cei care vor sa nu mai dea 2 3 comenzi sa trimita un sms sau sa initieze un apel de pe una din retele... Dureaza ceva dar e f util pe viitor... Atribuiti contactele simului care doriti. In momentul cand initiati un apel sau trimiteti un sms telefonul va sti ca X contact va fi sunat sau va trimite sms de pe X sim. Simplu util si frumos... :)

#425
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010

View Postvennom79, on 24 noiembrie 2013 - 11:23, said:

F simplu, in convorbire, ai butoanele fizice de volum... Dai de-acolo cat vrei de tare. Bafta!

Pentru cei care vor sa nu mai dea 2 3 comenzi sa trimita un sms sau sa initieze un apel de pe una din retele... Dureaza ceva dar e f util pe viitor... Atribuiti contactele simului care doriti. In momentul cand initiati un apel sau trimiteti un sms telefonul va sti ca X contact va fi sunat sau va trimite sms de pe X sim. Simplu util si frumos... Posted Image
Nu prea functioneaza asa...Daca tu ai atribuit contactul catre Sim1, dar sus la notificari e selectat Sim2, el tot te intreaba de pe ce sim sa faca apelul (iti face un semn la Sim1 totusi, ca sa te prinzi mai repede ca acolo e atribuit). Cel putin la mine asa face. In orice caz...e cam necesara treaba cu atribuirea, altfel te pierzi in cartele, mai ales la inceput.

View Postliviudami13, on 24 noiembrie 2013 - 10:54, said:

Salutare! Am luat si eu un Viper cu ocazia BF. In mare sunt multumit. Insa...nu am doua cartele la el. Singura pe care o am este o cartela normala si am inserat-o in partea dreapta. Am observat ca semnalul este destul de slab. Trebuie sa-mi achizitionez una micro pentru ca semnalul sa creasca? Si inca ceva: stie cineva de unde dau mai tare sunetul in convorbire? Multumesc.
Si la mine semnalul e ceva mai slab pe cartela mini (prepay) fara de cea micro (abonament), ambele la orange (eu cred ca problema e de la ei, si nu de la telefon), dar e foarte ok. Net superior iPhone. Pentru sunet in convorbire am postat eu pe la inceputul thredului; tre sa instalezi mobile uncle tools, intrii in engineering mode si schimbi acolo un parametru.

#426
vennom79

vennom79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 01.11.2013
Daca dai o bifa inteligenta sa nu te mai intrebe ci sa execute direct el nu te va mai intreba... Va apela sau va trimite sms direct de pe simul unde a fost atribuit acel nr. Cat despre semnal... Nu stiu ce sa zic, asta depinde de retea acoperire... Eu folosesc cosmote si vodafone microsim cosmote sim normal vf si nu am pb cu retelele... Is full amandoua, mai dispare din cand in cand cate o liniuta de la cateuna, dar nu ma stresez din aceasta cauza... Aici e vb de reteaua operatorului nu de incapacitatea aparatului.

Ptr cei care ziceau ca se schimba tonul de apel sin senin... Eu mi-am setat o melodie personala din sd si nici in ziua de azi nu s-a schimbat asa din senin... Am pt un sim o melodie si pt al2lea alta, amandoua sunt melodii personale din sd... Deci nu stiu care e treaba, nu pot sa inteleg cum poate telefonul sa schimbe tonul de apel daca nu umbla nimeni in el sa il schimbe... Cu siguranta cred ca va prindeti prin meniu facand setari si nu realizati ca de fapt il schimbati fara sa vreti... Am mai zis si eu mi-am mai prins urechilevprin android pana sa imi dau seama cu ce am de-aface.

#427
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
Ce bifa si unde?

#428
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006

View Postvennom79, on 24 noiembrie 2013 - 12:14, said:

Ptr cei care ziceau ca se schimba tonul de apel sin senin... Eu mi-am setat o melodie personala din sd si nici in ziua de azi nu s-a schimbat asa din senin... Am pt un sim o melodie si pt al2lea alta, amandoua sunt melodii personale din sd... Deci nu stiu care e treaba, nu pot sa inteleg cum poate telefonul sa schimbe tonul de apel daca nu umbla nimeni in el sa il schimbe... Cu siguranta cred ca va prindeti prin meniu facand setari si nu realizati ca de fapt il schimbati fara sa vreti... Am mai zis si eu mi-am mai prins urechilevprin android pana sa imi dau seama cu ce am de-aface.

nu te mai mira atata, daca te prinde un apel in timp ce esti conectat la calc, iar cardul este montat, adio melodie

#429
dancrow

dancrow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 08.05.2006

View Postursulcret, on 24 noiembrie 2013 - 00:25, said:

Am gasit pana la urma aici,pentru cine este interesat:
http://gps4android.b...01_archive.html

Eu am instalat IGO de aici. Mergi brici.

View Postalextudor, on 24 noiembrie 2013 - 01:00, said:

Salutare

Odata cu oferta de BF,m-a pocnit ideea de a-mi schimba telefonul. Am un Samsung S7562 de care nu sunt deloc multumit. Intrebarile mele sunt scurte si la obiect: cat tine bateria in urma unei utilizari normale,cu ambele cartele active(eu am vdf si rds). Se merita cumparat in detrimentul unui lenovo P780(asta daca a avut cineva ocazia sa le compare)?

Multumesc.

P780 e din alta clasa (lume) in comparatie cu V1, adica net superior. Daca nu te deranjeaza partea cu garantia si suportul la producator (china) cumpara  P780.  Bateria tine undeva la 4 zile pentru vorbit (fara jocuri, net, video etc.) Pentru detalii ai forum aici.
O alta solutie ar fi ZTE V987 (super/superb  telefon)

View Postchios, on 23 noiembrie 2013 - 21:21, said:

Salut...o intrebare pentru utilizatori acestui telefon se merita cumparat sau nu ca la oferta care este acum de 900 lei....ma cam batuie candul sa imi comand si eu.

Cumpara-l! Nu ai sa regreti!

View Postplictisit17, on 23 noiembrie 2013 - 16:41, said:

E normal ca Allview sa ofere update-uri . Daca nu ofera update-uri , sa elibereze macar codul si sursele telefonului .

Parerea mea e ca Allview ar trebui sa inceteze cu arogantele de genul "modelul Apple" ,dar ar trebui sa se axeze pe update-uri calumea , soft bine optimizat , interfata ok . Hardware-ul chinezesc e foarte bun si destul de performant pt orice aplicatie din play store (mie imi merge fluent orice joc pe v1) , cu software stam varza . Berry ui , aplicatii modificate prost si care se misca greoi , firmware-ul in sine care arata ca aosp dar se misca de 10 ori mai prost din cauza faptului ca este foarte plin de nimicuri .
Asta e problema la allview . In loc sa toarne telefoane pe banda , ce ar fi sa ofere suport calumea pt clientii care i-a castigat prin noile telefoane si sa optimizeze softul

+1
Ce parere are utilizatorul @Allview de pe acest forum? Asteptam o reactie ......

Edited by dancrow, 24 November 2013 - 15:22.


#430
Petrecristi

Petrecristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 19.12.2009
A incercat cineva pe v1 go launcher ex sau Vire Urban Launcher ? Sunt curios cum se misca.
In principal Vire Urban Launcher imi place dar pare sa fie cam lent.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Rcdajdvu9e8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#431
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
GO am avut eu. Se misca foarte bine. Chiar mai bine decat Nova (pe care il am actualmente). Din pacate are foarte multe chestii in plus, si se ofera tot mereu sa-ti mai descarce ceva, sau sa platesti pentru ceva. Si e foarte complicat de setat pana la capat. Plus ca am tot citit ca odata cu timpul se misca mai greu si da tot felul de erori.

#432
neakiki

neakiki

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 28.08.2005

View Postursulcret, on 23 noiembrie 2013 - 19:39, said:

Si totusi revin.Ma ajuta si pe mine cineva cu un IGO care sa functioneze ca lumea pe V1?

Poti sa te uiti si aici:
http://www.gabrielur...igo-pe-android/

O descriere buna a "Igo-ului"
http://gps4android.b...147090742612952

Sau si mai multe despre Instalare si fisiere sau rezolutii:
http://gps4android.b...0&max-results=3

Eu de aici am luat si am invatat sa pun igo pe telefoane iar hartile noi ,si un nou IGo Primo din oct2013 se gasesc acum pe File List. Am un Igo Primo din primavara aparut si merge extraordinar .Inainte aveam pe Galaxy splus un Igo optimizat si simplificat si tot nu mergea ca asta cu 3D si poi-uri.Dar e diferenta de telefoane,recunosc. V1 are optimizat A-gps-ul pentru europa,si chiar va spun ca merge bine si fara internet.
Dar in alta ordine de idei,...ce am obsevat la V1. fata de Samsung e faptul ca atunci cand merg la fereastra care sa arate cat impt a functionat telefonul si ce servicii au consumat ,mai mult din baterie ...nu arat decat orele de cand a fost repornit telefonul, nu de cand a fost reincarcat full ultima data.Asta inseamna ca daca opresti telefonul noaptea si il pornesti a doua zi dimineata(ceeace se poate automat) cand verifici cat timp a functionat bateria si pe ce servicii s-a consumat iti va indica de la ultima pornire.Si zic eu ca nu e concludent ,ca trebuie ca el sa iti arate timpul ce s-a scurs de la ultima incarcare full a bateriei.
Voi ce parere aveti?

View Postdancrow, on 23 noiembrie 2013 - 14:59, said:

Dupa parerea mea Viper-ul e un telefon BUN. La pretul de BF chiar FOARTE BUN.
Daca mai aveam rabdare 3 luni faceam o afacere! Reducerea a fost substantiala. Isi merita banii (900Ron).
In alta ordine de idei, tot ce a evoluat in lumea software a ultimilor ani intr-un ritm accelerat ( cind colaborarea pe internet a devenit esentiala) a fost de la inceput open-source (vezi android vs IOS). Multi isi achizitioneaza telefoanele si daca dispun de un support tehnic si software adecvat. Allview sunt destul de "inchisi la minte"   in domeniul asta. Daca nu faci public software-ul nu dai voie sa se dezvolte firmware-uri custom  paralele, ai de pierdut in ceea ce priveste eventualii cumparatori ai aparatului. Din punctul asta de vedere daca nu existi pe xda-developers.com, esti o "firma de garsoniera".
  Pacat, Viper-ul este un telefon reusit si ar merita mult mai mult din punctul de vedere al soft-ului.
Da si eu sustin ideea ca e un telefon bun dar nu are parte de sustinere tehnica,desi  cei de la Allview se pare ca s-au straduit sa-i ofere un soft mai delicat ,e mare pacat ca nu au timp sa se ocupe de baguri si up-grade la softuri mai noi care si ele mai rezolva din problemele telefoanelor...

Intrebare pentru utilizatorul"Alllview" care se pare ca e un reprezentant al firmei producatoare, .. Credeti ca vom avea curand un up date pentru V1?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate