Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Portare Cosmote -> Digi

Super Meat Boy (cel mai enervant ...

Intrebare incuietoare

Prima mea masina. Cum procedez pe...
 Licitație de conturi banate

Aspirații-Idei aruncate, dar...

Canalele Viasat se reinnoiesc dup...

BFG GeForce GTX 280 OC Defecta
 Setare sunet pe sistem audio 2.1

Suspendare PFA

KVM ca solutie serioasa de virtua...

Alimentare LED-uri de 3W din surs...
 margherita 2000

Care sunt conditiile privind Ajut...

Blaga: Se reface Alianța DA&...

Sleep well

Forumul Softpedia folosește "cookies" pentru a oferi utilizatorilor o experiență completă. Vezi detalii sau închide mesaj (x)

Twoo.Com - Teapa pe banii si naivitatea prostilor

• Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

phpguru

phpguru

Junior

• Grup: Members
  • ID membru: 770.509
  • Locație: Bucuresti

Nu multi dintre voi stiu ca site-ul twoo.com (frate al netlog.com) este o TEAPA foarte mare, pe banii si naivitatea voastra. De mult timp am vrut sa fac cel putin o dovada, dar acum mi-am facut timp pentru a si prezenta.
----------
Dupa cum vedeti in imaginea respectiva sunt incercuite anumite rubrici cum ca twoo.com NU ma afiseaza online, desi ma incadram in criteriile de cautare Imagine publicată
Ceea ce voi nu stiti este ca trebuie SA PLATITI chiar si pentru a trimite un mesaj cuiva sau pentru a beneficia de alte servicii inutile, dar NEAVAND garantia ca cineva din lista de conectati va si vede sau are posibilitatea de a va contacta oricand, adica site-ul VA SFIDEAZA sa platiti pentru a comunica cu cineva, chiar cu acceptul vostru Imagine publicată
Recomandarea mea este sa va INCHIDETI contul chiar acum http://www.twoo.com/settings Setari -> Cont (Schimba) -> Sterge cont -> Continua si sterge-ti profilul -> Introduceti parola si un motiv, apoi apasati butonul Sterge profilul meu.
----------
ATENTIE: trebuie sa mai stiti ca twoo.com va pastreaza datele ABUZIV si nu va sterge contul definitiv, ci doar il anuleaza. De exemplu, daca aveti un cont pe netlog si apasati butonul "Ies cu cineva" veti observa ca se va re-activa contul de pe twoo.com iar datele voastre sunt intacte, fara sa mai completati nimic Imagine publicată
Nu va lasati pacaliti de perfectiune sau sperante virtuale, nu va vindeti ieftin pe net cu banii vostri Imagine publicată

Fișiere atașate

Editat de phpguru, 09 martie 2013 - 09:35.

wiseguy76

wiseguy76

Active Member

• Grup: Senior Members
  • ID membru: 78.991
Barbati sau femei, a? :D

Andrey__

Andrey__

Junior

• ID membru: 768.918

Vizualizare mesajwiseguy76, pe 09 martie 2013 - 09:40, a scris:

Barbati sau femei, a? Imagine publicată
Și cred că e supărat ca l-au gasit numai femeile :D

Blue_Ivy

Blue_Ivy

Active Member

• Grup: Senior Members
  • ID membru: 791.085
In tab scrie mare "Cauta barbati pe twoo" Imagine publicată Nasol ce sa zic, mai incearca.

A10

A10

Junior

• ID membru: 790.296
  • Locație: Romania
@phpguru: tinand cont de userul tau ma asteptam la mai multa maturitate din partea ta in ceea ce priveste mediul on line. Ai descoperit apa calda...nu e singurul site care recurge la diverse metode pt a face rost de bani...internetul e o jungla inca nestapanita asa ca iti asumi riscul. Nu sunt pro acel site pt ca nici nu stiu despre ce e vb insa faptul ca esti furat on line nu mai e demult o noutate.

Reclamă

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 0

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi