Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Cele mai tari oferte Vodafone - razi de te prapadesti

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
nasol2008

nasol2008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 06.06.2008
Jucandu-ma un pic pe site-ul Vodafone am facut o simulare de pret pentru un Galaxy Note 2. Abonament de 8 euro Mega 8 Online + diverse extraoptiuni de net. Era sa fac infarct cand am vazut ca pretul pentru abonament + extraoptiune de 1,5 GB internet e identic cu pretul pentru abonament fara extraoptiune de net. Postez si screenshoturile facute sa nu zica lumea ca vorbesc prostii. Dupa parerea mea, e umflat pretul cu 200 de euro. Ma intreb daca e o greseala sau daca e noua oferta romaneasca: cu cat ai abonament mai mare, cu atat platesti mai mult pe telefon, ca de, inseamna ca ai bani si n-ai ce face cu ei. Oare s-a intepat cineva cu oferta asta pana acum ? Poate intra userul Vodafone sa ne explice cum stau treburile.

Attached Files


Edited by nasol2008, 22 February 2013 - 11:42.


#2
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Am renuntat la Vodafone din 2008. Magaru tot magar ramane, nu are cum sa se transforme intr-un cal.

#3
b42kef

b42kef

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 18.01.2011
La Rcs pt 12 euro am totul nelimitat in retea, 1 cent pe minut pe fix, 3centi pe mobil in alte retele si CINCI MEGA de internet la viteza mare pe urma scade si e nelimitat!!!

#4
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,456
  • Înscris: 24.05.2010
Si ce acoperire ai?

#5
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
acoperire mondiala....

#6
Meister

Meister

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 25.01.2007
Mai conteaza acoperirea? Daca are in orasul in care locuiesti ajunge. Daca te duci in varful muntelui sau pe mare in concediu
sper ca nu te duci cu telefonul dupa tine si mai vrei si net....

Mie mi s-a parut tare aia cu topirea preturilor. La Star 3 care era 35E in ultimele 2 luni, s-a umflat pretul la 44 ca sa se topeasca la 29.

#7
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Oricit de proaste ofertele tot o sa vezi pe careva pe aici ca a facut cinci abonamente desi n-are bani. Si mai iei si niste telefoane pe care le platesti de citeva ori si mai sint si "codate" de obicei, eventual chiar alea luate la pret full.

#8
gigideac

gigideac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 19.01.2012

View Postferibalint, on 22 februarie 2013 - 12:11, said:

Si ce acoperire ai?
ai sa razi dar am fost undeva in baragan unde semnalul la digi era full iar pe vodafone abia prindeam o liniuta, in anumite pozitii, asta in mijlocul campului

#9
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

View Postalbastru, on 22 februarie 2013 - 12:32, said:

Spunea acum câteva zile utilizatorul Vodafone că Prostafone Vodafone oferă abonamente promoționale de Internet pentru a scădea prețurile telefoanelor. Având în vedere că scăderile sunt exact ca cele din luna ianuarie ( adică NEGATIVE ) când prețurile promoționale ale telefoanelor ce beneficiau de 2 promoții promoționale care reduceau prețurile promoționale ale telefoanelor cu 20%, rezultând un preț promoțional mai mare decât prețul promoțional de înainte de reducerile promoționale.

Vad ca tu ai sechele cu oferta aia si deja o dai in spam/trolling.
De la mine ai report si astept un raspuns de la moderatori.

#10
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

View Postb42kef, on 22 februarie 2013 - 12:10, said:

La Rcs ... 3centi pe mobil in alte retele
A scazut la 2 din septembrie anul trecut si sunt toate sansele sa ajunga la 1 anul acesta daca ANCOM va scadea din nou tarifele de interconectare.

#11
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Buna nasol2008,

Iti multumim pentru sesizare. Am redirectionat-o catre colegii care se ocupa de mentenanta site-ului pentru remediere.

O zi frumoasa!

#12
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Vodafone, voi trebuie sa va remediati total. Nu va vaitati ca treaba nu merge bine. Asa se intampla cand vrei profit de vremuri bune. Sa traim!

#13
bogdan_39

bogdan_39

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 03.11.2012
Userul Vodafone da vina pe mentenanta site-ului. :)

#14
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Mititeii, nici nu observasera, probabil ca de vreo 10 ani si ceva, au orbul gainilor. Al naibii site!...

#15
bogdan_39

bogdan_39

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 03.11.2012
Taci domnule!, nu vezi ca e greseala de sistem..., pardon, mentenanta?

#16
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Adica o sa se puna un tip sa modifice acolo si sa incarce alta abonament si sa vezi, hopa superoferta!
Vodafone s-au mai maturizat putin din 2007 de cand eram eu gold, dar se incurca in furaciuni tampite care pentru utilizatorul interesat de banul sau nu pot insemna decat management defectuos, deci, stay away!

#17
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
Mulțumesc că ești preocupat de sănătatea mea. Fără asemenea preocupări din partea ta, lumea nu ar putea să se bucure în liniște de promoțiile promoționale și de abonamentele promoționale de la Vodafone.

View Postcristian0007, on 22 februarie 2013 - 12:41, said:


Vad ca tu ai sechele cu oferta aia si deja o dai in spam/trolling.
De la mine ai report si astept un raspuns de la moderatori.


#18
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

View PostYOUR_GOD, on 22 februarie 2013 - 14:07, said:

deci, stay away!

Stay away, stay on prepay.
Hai ca suna foarte bine, ar putea fi noul slogan Vodafone.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate