Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 

Ventuze

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mobproduction

mobproduction

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 08.11.2012
Am cautat si pe net, si pe plan local, niste ventuze pe care as putea aseza un blat de sticla. Vreau sa produc niste masute de cafea, si pe post de fata de masa, as pune sticla. Dar nu am nicio idee cu ce as putea-o fixa. Sa o gauresc, si sa o prind in suruburi este inestetic, dar ventuze nu gasesc nicaieri... :|

Ma puteti ajuta cu problema asta?

#2
george90

george90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,013
  • Înscris: 19.08.2006
vrei sa le produci industrial sau doar pentru uz personal ?

Daca doar pentru uzpersona, dincolodebani.ro este unul din numeroasele situri unde oamenii doneaza chestii ce nule mai trebuie, este ca un felde froapa de gunoi virtuala. Poate gasesti ceva pe acolo de la care iei ventuzele.

#3
mobproduction

mobproduction

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 08.11.2012
In stil industrial, un magazin de unde sa cumpar acele ventuze de silicon cred... :)

#4
hvoicu

hvoicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 05.03.2004
vezi la atelierele de geamuri , au o rasina care se intareste la ultraviolete , nu ai nevoie decat de o suprafata curata pe care sa lipesti geamul , asta daca vrei o lipire permanenta

#5
mobproduction

mobproduction

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 08.11.2012
Imi poti da numele unei asemenea rasine? Ventuze nu ai nicio idee de unde pot cumpara?

#6
euribiontuL

euribiontuL

    dibaci

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 15.07.2006
poți găsi la sea astfel de ventuze. pentru reperul exact trebuie însă să cauți derulând lista manual. pentru căutarea automată trebuie să cunoști numele exact al produsului.
Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate