Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

sexul oral obligatoriu de la prima relatie intima?

- - - - -
  • Please log in to reply
492 replies to this topic

#127
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007
Eu am impresia că, doar dacă eşti limitat şi/sau nu ai o chimie destul de bună cu partenerul respectiv, ajungi să te plictiseşti de sex. Şi nu, nu mă refer la cine ştie ce chestii extreme. Adică poţi să explorezi enorm de mult, fără să o dai în deviaţii.

Edited by Moaca, 11 January 2013 - 13:13.


#128
Nomad1

Nomad1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 01.12.2012

 jeffy86able, on 11 ianuarie 2013 - 13:11, said:

Io cred ca el n-a auzit de orgiile romane .

Aşa este, n-am auzit. Mulţumesc pt că m-ai luminat. Posted Image

#129
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011

 dela23, on 10 ianuarie 2013 - 20:38, said:

pt voi e suficient sa stea capra,sa o suga...restul e cancan! asa va tratati si nevestele,iubitele,etc?

cand stau cu "una" si vad ca n-are nimik in cap...da...sa stea capra si s-o suga...

am avut relatii in care pot spune ca le-am facut pe plac....tot ce ziceau si doreau....si mereu am picat de fraier....

acum totul s-a schimbat...."capra si s-o suga"....dc?? fetelor le plac baietii rai....nu??

 utopium, on 11 ianuarie 2013 - 02:22, said:

Nu cred ca trebuie sa fii savant de renume mondial ca sa-ti dai seama ca daca vorbeste de colege de birou are mai mult de 16-18 ani si a terminat cu temele si bacul ... sau ca daca are nick "dela23" si cont facut azi exista o probabilitate mare sa aiba 23 de ani (si eventual sa o cheme A ...dela?)

23 sigur este data nasterii....

 Jayanti, on 11 ianuarie 2013 - 02:24, said:

Un nou caz de "să vorbim ca să nu adormim".

fast write....du-te! si ia-ti...ai fost primul care a observat, deci ai un like..

#130
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,506
  • Înscris: 06.01.2012

 cephalophodes, on 11 ianuarie 2013 - 13:24, said:

acum totul s-a schimbat...."capra si s-o suga"....dc?? fetelor le plac baietii rai....nu??

Care e legatura dintre propozitiile astea 2 ?

#131
Nomad1

Nomad1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 01.12.2012

 IlumaIlum, on 11 ianuarie 2013 - 12:47, said:

asa, si?

Şi nimic, ce am scris este blabla pt tine. Treci peste, nu te obosi, treci mai departe, nu te opri din drumul tău pt ce am scris. Posted Image

#132
IlumaIlum

IlumaIlum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 13.09.2012
ce-mi place cum se lamenteaza baietii nefututi ca le fug fetele pentru ca-s ei baieti buni. si ca nu mai poti sa ai incredere in femeile de azi ca nu-s atat de supuse si inhibate ca indobitocitele din secolele anterioare

#133
Nomad1

Nomad1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 01.12.2012

 IlumaIlum, on 11 ianuarie 2013 - 13:29, said:

ce-mi place

Păi, ce ziceam? Îţi rămân ţie toate. :)

#134
futurist

futurist

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,479
  • Înscris: 09.05.2008

 jeffy86able, on 11 ianuarie 2013 - 13:26, said:

Care e legatura dintre propozitiile astea 2 ?
Stai ca vine acu' dyana si-ti explica mai pe indelete cum e cu sentimentu' de
superioritate al masculului care primeste o felatie.
Desi, sa dea asteroidu' peste stadionu' din Stefan cel Mare, daca s-a intamplat
de mai mult de 2 ori sa mi se suga pubipla in pozitia aia.
Da', ma rog, unii au ramas socati de poze sau filme.

#135
IlumaIlum

IlumaIlum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 13.09.2012

 Nomad1, on 11 ianuarie 2013 - 13:46, said:


Păi, ce ziceam? Îţi rămân ţie toate. Posted Image

cumetre, lasa chelalaielile jalnice, iesi din closet si priveste cu obiectivism lumea din jur. si vei observa ca-i cu mult mai buna ca aia de acum 50-100-200-400-800 de ani. din toate punctele de vedere. inclusiv a femeilor cu care relationezi

da, stiu, probabil ai fi vrut sa primezste de-a gata din partea parintilor o vita tampa pe care s-o violezi sistematic toata viata, ca despre asta era practic vorba, si s-o pui la munci. suna bine, nu? sa poti face ce vrei cu ea pt ca n-avea niciun drept in afara de sa fie closca, sa dea cu matura si sa faca mancare. si pana si p-aia ti-o futea seniorul dupa care se gandea daca sa te spanzure sau nu

acum iti place cand o gasesti pe una care-i independenta, vesela, si trurbata in pat da' te mananca ca si ea poate alege daca te suge pe tine sau pe altul care arata si mai bine, e si mai carismatic, are si cocosul mai mare si mai multi bani in cont...

eiiii, brusc e-o curva care nu mai vrea sa construiasca o relatie si e manata numai de instincte animalice

vezi tu cum se naste frustrarea si laba inciudata?

#136
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011

 jeffy86able, on 11 ianuarie 2013 - 13:26, said:

Care e legatura dintre propozitiile astea 2 ?

nu este nici-o legatura...d-aia sunt puncte de suspensie...

#137
Nomad1

Nomad1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 01.12.2012

 IlumaIlum, on 11 ianuarie 2013 - 13:54, said:

cumetre, lasa chelalaielile jalnice, iesi din closet si priveste cu obiectivism lumea din jur. si vei observa ca-i cu mult mai buna ca aia de acum 50-100-200-400-800 de ani. din toate punctele de vedere. inclusiv a femeilor cu care relationezi

da, stiu, probabil ai fi vrut sa primezste de-a gata din partea parintilor o vita tampa pe care s-o violezi sistematic toata viata, ca despre asta era practic vorba, si s-o pui la munci. suna bine, nu? sa poti face ce vrei cu ea pt ca n-avea niciun drept in afara de sa fie closca, sa dea cu matura si sa faca mancare. si pana si p-aia ti-o futea seniorul dupa care se gandea daca sa te spanzure sau nu

acum iti place cand o gasesti pe una care-i independenta, vesela, si trurbata in pat da' te mananca ca si ea poate alege daca te suge pe tine sau pe altul care arata si mai bine, e si mai carismatic, are si cocosul mai mare si mai multi bani in cont...

eiiii, brusc e-o curva care nu mai vrea sa construiasca o relatie si e manata numai de instincte animalice

vezi tu cum se naste frustrarea si laba inciudata?

N-ai înţeles nimic din ce am scris. Cum spuneam, mergi mai departe, nu te opri.

#138
yonutz2032

yonutz2032

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 02.11.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u9s5NgiHt_Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#139
karl_lagerfeld

karl_lagerfeld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 18.05.2012

 dela23, on 10 ianuarie 2013 - 19:04, said:

crezi ca doar facutul unui oral se poate numi preludiu? (a suge/a linge)
consider ca participarea trebuie sa fie echitabila,de bun simt si de comun acceptata

Bai ce subiecte de gaga, n-ai decat sa ai reciprocitate de la un 69 in picioare poate-ti vine mintea in cap si lui ii urca in capul p ulii sau mai stiu eu ce realizarii deosebite, oricum pentru o scumpa ca tine iti recomand un site de dating  si n-ai decat sa intrebi acolo cat poftesti si sunt sigur ca o sa primesti la orale de nu mai poti sa te opresti din orgasm.
Link pt o speciala ca tine: http://kinkyromania.net/

Sa fii supta la maxx!

#140
Nomad1

Nomad1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 01.12.2012

 yonutz2032, on 11 ianuarie 2013 - 14:16, said:

...

Uite încă unul, tot ca al tău. Posted Image Din partea mea, luați-le pe toate, și de ele să aveți parte mereu. Posted Image


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EF2469ZW6dM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#141
IlumaIlum

IlumaIlum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 13.09.2012

 Nomad1, on 11 ianuarie 2013 - 14:12, said:

N-ai înţeles nimic din ce am scris. Cum spuneam, mergi mai departe, nu te opri.

da,da, da...sigur Posted Image
nu e ca si cum nu ai comenta pe toate subiectele in care se aduce vorba de bagaboante, relatii destramate, neseriozitatea fetelor din ziua de azi.

joc de glezne, chitaila  Posted Image)

Edited by IlumaIlum, 11 January 2013 - 14:46.


#142
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,251
  • Înscris: 24.01.2008

 Jayanti, on 11 ianuarie 2013 - 11:58, said:

Şi da... "explorarea" a devenit "exploatarea"...

Detalii...


 Jayanti, on 11 ianuarie 2013 - 12:56, said:

Dar dacă, să zicem, prin absurd, refuzi [...] în primul an de relaţie, nu intervine nicio rutină?
Se poate pune orice intre acele paranteze patrate...  Daca este ceva ce eu imi doresc / imi place mult, s-ar putea sa n-am rabdare sa astept atat.  Ori plec de tot, ori umblu si-n alte parti, pt [...].

Edited by Barboso, 11 January 2013 - 15:40.


#143
Nomad1

Nomad1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 01.12.2012

 Barboso, on 11 ianuarie 2013 - 15:40, said:

Se poate pune orice intre acele paranteze patrate...  Daca este ceva ce eu imi doresc / imi place mult, s-ar putea sa n-am rabdare sa astept atat.  Ori plec de tot, ori umblu si-n alte parti, pt [...].

Pleacă. Și găsește-ți pe una care face. După cum zice maestrul de mai sus, toate fac, pt că s-au emancipat, nu mai sunt sclave ca pe timpuri. Posted Image

(Acum sunt sclave la liber și cu vrerea lor, și tragic este că nici măcar nu-și dau seama de asta. Posted Image)

#144
jupuitu69

jupuitu69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 30.05.2012
Si mie imi place sa primesc sex oral de la prima intalnire ,e cel mai frumos lucru care i se poate intampla unui baiat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate