Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cristian Craciunoiu

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Acum cateva ore m-am intalnit cu cineva care mi-a zis ca CC a plecat dintre noi.
Iar sotia lui mi-a confirmat trista veste..
Pt cei ca mine care i-au citit revista sau si cartile, a fost un om deosebit. Cum am avut onarea sa il si cunosc personal, "om' e ceva care il descrie cu prea putine cuvinte.
Pe mine m-a si publicat in revista lui, dar m-a si ajuta personal..
Fusesem primit de multe ori in casa lui, Ii stiam familia....
Sunt socat si imi pare tare rau..
Amirale, iti multumesc pt tot ce mi-ai zis, oferit. Regret ca te-ai inaltat asa de rapid spre flota cerului..

#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003
R.I.P.

#3
ionutz212001

ionutz212001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.08.2012
Dumnezeu sa-l odihneasca...

#4
cristikc

cristikc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.10.2003
Sincere condoleante familiei. L-am cunoscut personal, si am lucrat multi ani impreuna. Un om deosebit, la fel ca si fratele sau.
Pacat ca ambii au disparut din lumea asta

#5
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Incredibil cum pot unii sa se folosesca de moartea lui ca sa isi faca statuie.. Cineva mi-a zis ca ce am scris aici a fost preluat fara ghilimele si pus intr-un alt blog. http://laurentiumiro...mment-949  ..
Atata poate, atata face. ...M-am uitat si eu prin Cv -ului respectivului. Si m-am lamurit..

Edited by Prien, 13 October 2012 - 09:44.


#6
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003

View PostPrien, on 13 octombrie 2012 - 09:41, said:

Cineva mi-a zis ca ce am scris aici a fost preluat fara ghilimele si pus intr-un alt blog.
Totusi a scos in evidenta citatul prin stilul italic, se intelege ca nu-i textul sau.

#7
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Prima data, m-a ferit bunul Dzeu si nu ne-am cunoscut personal.
Si cum cred ca nici pe nava nu se vorbea la per tu, ar fi elegant sa vorbim cu dvoastra, asa cum presupun ca v-au invatat parinti.
Secundo. Chiar va era greu sa indicati sursa? Nu ma luati ca nu stiati, ca va intreb daca mai sunteti copil, cati ani aveti si daca ati absolvit Instittul si ati avut functie de comanda pe bune?
Sau pt ca ati dus sacosa sau alti fost util altfel?
A, uitasem lega drepturilor de autor nu se aplica la unii parlamentari. Sper sa se aplice altele..aia cu La Multi Ani...Dne ajuta..

#8
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,365
  • Înscris: 25.04.2007

View PostPrien, on 14 octombrie 2012 - 00:13, said:

Prima data, m-a ferit bunul Dzeu si nu ne-am cunoscut personal.
Si cum cred ca nici pe nava nu se vorbea la per tu, ar fi elegant sa vorbim cu dvoastra, asa cum presupun ca v-au invatat parinti.
Secundo. Chiar va era greu sa indicati sursa? Nu ma luati ca nu stiati, ca va intreb daca mai sunteti copil, cati ani aveti si daca ati absolvit Instittul si ati avut functie de comanda pe bune?
Sau pt ca ati dus sacosa sau alti fost util altfel?
A, uitasem lega drepturilor de autor nu se aplica la unii parlamentari. Sper sa se aplice altele..aia cu La Multi Ani...Dne ajuta..
Prien, la ce ai mai deschis acest topic daca n-ai putin bun simt si-l folosesti doar pentru a te lauda ca l-ai cunoscut pe Domnul Cristian Craciunoiu, ca "te-a publicat", ca te-a invitat in casa dumnealui? Apoi te aprinzi ca te-a anuntat nu stiu cine ca ai fost plagiat pe un blog, fara macar sa citesti acolo cu atentie ca de fapt omul a spus clar ca pune citate din ce a gasit cu Google legat de tristul eveniment, citate pe care le-a marcat cu stilul italic.
Iar acum te iei de vorbitul "la per tu", de sacose si de drepturi de autori la parlamentari. Uiti ca aici e un forum in care membrii ar trebui sa se respecte intre ei, o sectiune de modelism in care ar trebui sa se vorbeasca de pasiunea noastra si de lucruri legate de aceasta. Pacat ca faci toate astea pe un topic despre disparitia dintre noi a unui Om deosebit, care nu ar fi acceptat asa ceva, Dumnezeu sa-l odihneasca.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate