Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Kiss TV România.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1547 replies to this topic

#1315
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,188
  • Înscris: 22.03.2008
Cat regret ca nu am apucat sa vad :blink:

#1316
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Lasa ca vezi maine la 19.

#1317
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,674
  • Înscris: 14.10.2008
Imagine blocata pe unul pe al carui spate scrie COOL KIDS CAN'T DIE. Sigla se misca.

Update, a revenit cu inceputul de la Toca-Toca.

#1318
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,674
  • Înscris: 14.10.2008

View Postalfa_alfa, on 15 martie 2014 - 16:42, said:

Mda, e clar că tot Top-ul e de fapt un Video 4:3...

Sunetul Mono de la top mi se pare insultator, topul este deci 4:3 si Mono, bine ca nu e si alb-negru pe lampi.

#1319
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Aceeasi porcarie cu altfel de transmisie.Pacat, de la Ant1 ma asteptam de la mai mult, fiind un adevarat colos media al Europei de Sud-Est.

#1320
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Deci s-au grabit cu trecerea la 16:9.

#1321
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,674
  • Înscris: 14.10.2008
Bai esti nebun, si acuma se aude Mono desi nu este nici un top. Se aude Mono si naspa, ca in pasa aia proasta, fara bass, fara spatialitate, zob si terci, 16:9 cu sunet Mono, inovatie KISS TV, All rights reserved.

KISS TV praf, UTV se vede sters pe varianta SD, raman MTV, H!T si 1 Music cat de cat urmaribile, daca nu, You Tube nene, pacat de boxele vechi pe care le am la PC.

View Postvladul_care_este, on 16 martie 2014 - 09:00, said:

Aceeasi porcarie cu altfel de transmisie.Pacat, de la Ant1 ma asteptam de la mai mult, fiind un adevarat colos media al Europei de Sud-Est.

Orice colos l-ar prelua, they don't give a shit about Romania and about Piss TV.

#1322
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,188
  • Înscris: 22.03.2008
Cei de la RCS&RDS daca nu vor sa se mi ocupe de varinta SD, de ce nu baga chiar si pe cablu analogic varianta HD de la U TV?

#1323
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Chiar credeți că ANT1 știe ce se petrece în KISS FM/TV? :lol: Toți aceiași incompetenți care merg din inerție au rămas la conducere deci nu vă așteptați la mai mult că o faceți degeaba....

#1324
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,674
  • Înscris: 14.10.2008
Iar s-a blocat cu COOL KIDS CAN'T DIE, sigla in miscare, deci asa tine de la 23:45 pana la 00:00, mai ceva ca Maria, Maria, Doamne ce panarama de post, le-as retrage licenta cat ai zice KISS, in aceste zeci de minute cele 3 hoteluri din Caciulata sunt fara muzica pe TV, KISS TV fiind singurul din acea grila proprie de 24 de programe.

View Postgabybcr, on 16 martie 2014 - 14:28, said:

Cei de la RCS&RDS daca nu vor sa se mi ocupe de varinta SD, de ce nu baga chiar si pe cablu analogic varianta HD de la U TV?
De obicei, emisia HD a unui post garanteaza calitate maxima si pe SD si o imagine perfecta pe CRT, UTV este singura exceptie.

23:51-si-a revenit, ID cu Voltaj si Lasa-ma-n Place, am ratat grafica.

#1325
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,331
  • Înscris: 01.09.2012

View PostNeaceasca85, on 16 martie 2014 - 23:51, said:

Iar s-a blocat cu COOL KIDS CAN'T DIE, sigla in miscare, deci asa tine de la 23:45 pana la 00:00, mai ceva ca Maria, Maria, Doamne ce panarama de post, le-as retrage licenta cat ai zice KISS, in aceste zeci de minute cele 3 hoteluri din Caciulata sunt fara muzica pe TV, KISS TV fiind singurul din acea grila proprie de 24 de programe.


De obicei, emisia HD a unui post garanteaza calitate maxima si pe SD si o imagine perfecta pe CRT, UTV este singura exceptie.

23:51-si-a revenit, ID cu Voltaj si Lasa-ma-n Place, am ratat grafica.
Inainte sa se blocheze au fost doua melodii Clean Bandit - Rather Be fara Jess Glynne ( pe ea au uitat-o + ca in sfarsit s-au gandit sa bage si ei melodia asta in playlist . Apoi a urmat o melodie de care nu am mai auzit pana acum , dar nu afisa  numele artistei si numele melodiei  si chair la sfarsit s-a blocat . A ramas asa cum ai zis tu, a urmat Raluka cu lasa-ma-mi place apoi ident si iar clean bandit cu aceeasi melodie urmata de melodia mentionata mai sus la care nu aparea numele artistei si al melodiei , dar brusc la mijoc sare pe alta melodie ( Klingande - Jubel )
Asa scule proaste au . Vai de ..............

Edited by alexandrubold, 17 March 2014 - 00:12.


#1326
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Asadar acum o sa stea blocat tot timpul.Chestia asta cred ca se va intampla in fiecare seara.

Eu as fi adaugat si cateva emisiuni tematice,buletine de stiri+logo fara buze.

Vai de capul lor...

#1327
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,866
  • Înscris: 28.11.2006

View PostNeaceasca85, on 16 martie 2014 - 23:51, said:

Iar s-a blocat cu COOL KIDS CAN'T DIE, sigla in miscare, deci asa tine de la 23:45 pana la 00:00, mai ceva ca Maria, Maria, Doamne ce panarama de post, le-as retrage licenta cat ai zice KISS, in aceste zeci de minute cele 3 hoteluri din Caciulata sunt fara muzica pe TV, KISS TV fiind singurul din acea grila proprie de 24 de programe.
Sa stii ca la ora asta se uita mii de oameni la Kiss in hoteluirile alea din Caciulata :P Nu le pasa lor de telespectatorii care mai vad si alte posturi de muzica, d-apoi la cei 2-3 turisti rataciti prin Caciulata.

#1328
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Acum pe Kiss TV este ba muzica,ba reclama.Ruleaza un videoclip muzical,urmat de un spot publicitar.

#1329
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,331
  • Înscris: 01.09.2012

View Postnecolae, on 31 martie 2014 - 11:20, said:

Acum pe Kiss TV este ba muzica,ba reclama.Ruleaza un videoclip muzical,urmat de un spot publicitar.
Te mai mira ceva la astia . Sper sa nu mai fie pe primu loc in audiente , dar slabe sanse

#1330
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Acum vad ca a revenit la normal.Publicitatea ruleaza dupa programul stabilit,nu mai este alternanta intre muzica si reclama.

#1331
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Avicii-Wake me up are videoclipul oficial si pe Kiss TV.

#1332
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
După muuult timp...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate