Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 

unde gasesc in bucuresti magazine cu haine rap-hiphop ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
darkemy14

darkemy14

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 07.12.2009
salutare, unde gasesc in bucuresti (de preferabil sector 6) magazine cu haine si accesorii rap / hip-hop ?
am vrut acum cateva zile sa imi cauta o sapca si prin magazinele normale abia gasesti 2-3 si alea mici si/sau nasoale ... :|

#2
somedude

somedude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 03.04.2012
Asa ceva?

Attached Files



#3
edison21

edison21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 18.09.2009
La unirea e un magazin(etajul 2, cred, dar nu sunt sigur) care vinde prostii de genul asta- multe tricouri lungi, sepci de "rapper" etc. Eu n-am mai fost pe-acolo de mult, dar stiu ca hainele aveau preturi bune, unele erau chiar "assembled in usa"(tesatura era din mexic). E posibil sa fi dat faliment pana acum, dar merita incercat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate